Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи во категорија

Гласајте за штотуку објавените страници од оваа категорија и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.Топ 10 седмицава

  сите топ листи...

  Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

  Ова е листа на статиите кои штотуку станале популарни благодарение на вашите гласови. Можете да гласате за статиите кои Ви се интересни. Се разбира гласајте и за свежите статии и помогнете да станат популарни.

  Холивуд ја пиратира Македонија!

  пријавена од глиша популарна пред 3 години. (www.on.net.mk)

  Се работи за саундтракот на филмот 300, објавен на 6-ти март, три дена пред кино премиерата. Него го потпишува Тајлер Бејтс а го изведуваат различни артисти. Само, пиздите ја џапнале "Зајди, Зајди" и ни фала да кажат! Ако Трендо лаже, емпетројка не лажe.

  1 коментар | проблем? | категорија: Забава

  Најдоброто смеење на цел свет - Инспектор Мамбли

  пријавена од глиша популарна пред 3 години. (moby.blog.com.mk)

  Неколку клипови од Мамбли. Mumbly ко Мамбли кога најмалку ќе очекуваш да се појави негде, ете го!

  0 коментари | проблем? | категорија: Забава

  Тони Китановски и Черкези Оркестар, live at KIBLA, Maribor

  пријавена од глиша популарна пред 3 години. (www.plagij.at)

  Интересна репортажа со бонус видео клипови за концертот на Тони Китановски и Черкези Оркестар во Марибор.

  0 коментари | проблем? | категорија: Забава

  Информатичар на пуст остров

  пријавена од глиша популарна пред 3 години. (srkaj.com)

  Виц: Се бањал овој цел саат, излегува среќен, а плавушава го пречекува и го откопчува бекинито...

  0 коментари | проблем? | категорија: Забава