Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Пазарете во Вето...

пријавена од jofe пред 1 година, 12 месеци. (greeceinourhearts.blog.com.mk)

Почитчувани читатели, посетители, гледачи и сеирџии... Добивме специјална, ексклузивна и неповторлива информација... 99% попуст на сите производи во маркетот Вето...

проблем? |  кој гласал? |  категорија: Забава

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • -1 глас

  пазарете во вето-најпроста математика-најдобриот производ-тамам муабет(комбинација)

 • -1 глас

  за ваше потполно уживање пазарете во вето со најдобрите производи-најпроста математика--ептем тамам муабет

 • +1 глас

  ако јас во џебот имам 38 денари и сакам да си купам овошно јогуртче, a најблиску имам во веро, одам таму, си го купувам јогуртчето, си го пијам и сум среќна што на мојата душа му давам капка задоволство. значи јас имав 38 денари и мое беше да ги потрошам :) за мое задоволство.

 • +1 глас

  Денес јадев прекрасна грчка чоколадна торта. Мх мх мх. Барем кога ќе остарам ќе им кажувам на внуците за тортите и морињата што ги видов. Патриотите нека седат дома.

 • +1 глас

  авал да ви е... браво... само така... напред...