Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Нај закон thread што било кога сум го видел на некој МК форум

пријавена од zlochko пред 1 година, 7 месеци. (it.com.mk)

Обавезно прочитајте ја од почеток дискусијата. Но обрнете особено внимание на постовите на luidgi, те. неговата сестра. Тотално зајдов од смеење. :))

станала популарна пред 1 година, 7 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Забава

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +2 гласови

  Одлично е!

 • +2 гласови

  цепки

 • -1 глас

  јако...
  имаше нешто слично на др мак форум каде што се постираат слики од забегани членови на социјални мрежи али не намерно со згрешен линк од хи5 профил кој бидејќи беше згрешен водеше до самиот себеси али и тогаш доста луѓе се зезнаа...

  п.с. ја најдовте која е сестра му на luidgi? :возбуда:

 • -1 глас

  профилот на фејсбук де...

 • +2 гласови

  Не знам... јас кога ќе отворам таму се гледам само себе си. А не знам што има толку чудно на мојата слика.
  Во ред... се гледа преку шорцевите дека е дигнат, ама па што има отлку чудно - потентен дечко сум.
  :)))))))))))))))))))))))))))))

 • -1 глас

  мислам дека не се зафркаваше.
  Кажи ми дека се?