Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Луѓе внимавајте.....

пријавена од sinbos пред 1 година, 8 месеци. (www.a1.com.mk)

Труење со храна,мислам дека ретко кој внимава на тоа,тешко на семејството на девојчето,примете сочуство...

станала популарна пред 1 година, 8 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Вести

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • -1 глас

  Најверојатно девојчето не умрело од труење...

 • +3 гласови

  Е од што умрело бе жити све? Еве вака почнуваат шпекулации и трачеви...

 • -1 глас

  Не сум доктор, но оштетување на бубрези, црн џигер... за брзо време не се добива од труење. Имаше изјава на докторот дека е автоимуна болест. Која? Па не се многу на број, обдукцијата треба да каже.

 • +2 гласови

  Се добива бре како не. Изеди една рака печурки отровни па ќе видиш како џигерот се анихилира за пола саат. Значи ако е некоја бактерија или гаден вирус, можно е.

 • +2 гласови

  Жалосно, сочувство до семејството