Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Лесна му земја на Студент ФМ

пријавена од darko156 пред 1 година, 5 месеци. (za-sto-plakas.blogspot.com)

Ко ќе ми текне дека и јас имав едно време, додека беше на врв во Гоце, радио емисија на студентско радио. Еееее.....

станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Вести

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • -1 глас

  аменееејј...

 • +1 глас

  Од памет ме извади бе. Си реков некој Фимчо Муратовски или слично отишол јабана.

  А да, и греота за луѓето од радиото. На претседателот на студентски и неговата партија не им се свиѓале луѓето од радиото, и шо да ги бркаат еден по еден, дај вака сите со еден удар. И ќе си го земат они после и ќе си пуштаат подобни емисии, што нема да излегуваат од "начелата" на партијата.

 • +1 глас

  Уште се продаваат кревети во студентските домови?