Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Конвертор за Подршка

пријавена од aprilka пред 2 години, 2 месеци. (agora.org.mk)

Конвертор за Фонтови

станала популарна пред 2 години, 2 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Технологија

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +1 глас

  Го користам секогаш кога ми треба таква работа, најдобар софтвер за конверзија...GoodBytes did it :) браво

 • +3 гласови

  Фала, мене ми е навистина пријатно што знам дека се користи алатката.

 • +1 глас

  Искорено си користев моја ... ама коа и да ми затребаш морав стикчето да го plug-in-увам, вака FF и завршена работа. Одлично!

 • +1 глас

  Само уште да имаше вграден „конвертор на граматика“ :-)
  подршка != поддршка

  Браво за Гудбајтс!