Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи во категорија

Гласајте за штотуку објавените страници од оваа категорија и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.Топ 10 седмицава

  сите топ листи...

  Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

  Ова е листа на статиите кои штотуку станале популарни благодарение на вашите гласови. Можете да гласате за статиите кои Ви се интересни. Се разбира гласајте и за свежите статии и помогнете да станат популарни.

  Девет причини зашто Ливерпул ќе победи

  пријавена од глиша популарна пред 2 години, 10 месеци. (www.taratur.com)

  10-тата е затоа што се подобри. :)

  3 коментари | проблем? | категорија: Спорт

  eSport - магазин за спорт

  пријавена од darko156 популарна пред 2 години, 11 месеци. (komunikacii.net)

  Нов магазин за Спорт на македонски јазик.

  0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

  Катастрофа на Рома - Челзи се спаси

  пријавена од Lavot популарна пред 2 години, 12 месеци. (www.taratur.com)

  Комплетен извештај за последните натпревари од Лигата на шампиони

  1 коментар | проблем? | категорија: Спорт