Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Новости, видео клипови и фотографии од Марјан Ѓорѓиев

пријавена од kocanitonight пред 1 година, 8 месеци. (www.kocanitonight.com)

Еве дечки :) На ваше барање, најсвежи фотки и видео записи од патувањето на Марјан Ѓорѓиев во Кина.

станала популарна пред 1 година, 8 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Спорт

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • -2 гласови

  А бе фино се`, браво за момакот. Голем напор е тоа.

  Ама можел да земе некоја поасолна камера наместо мобилниот од 500 денари што го добил со при-пејд.
  И што бараат маскирани типчиња со него?

 • +2 гласови

  :)
  Поасолна камера може не можел да купи, а голем дел од спонзорите не му излегоа баш во пресрет. :)
  Маскираните типчиња се оние Кинезите со кои тој прави интервју. Најверојатно ставиле маски за да го заштитат лицето, додека се возат.

 • -1 глас

  Ух! А јас помислив дека се, не дај боже, терористи. Или така нешто.
  Па го киднапирале, па заложничка драма ...
  :)

 • +2 гласови

  :)
  Важи