Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Rapidshare.com политика

пријавена од zborovi пред 1 година, 10 месеци. (zborovi.info)

Најголемиот сајт за хостирање на датотеки www.RapidShare.com се реши на радикални промени.

проблем? |  кој гласал? |  категорија: Сешто

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • -1 глас

  ова е од пред еден месец со мачкиве да им се мочам во нив... стварно не се разликвет али јас ги погаѓам... најмногу од 3та:P
  али позитивно е шо за после полноќ или шознам јас како им е... имат happy hours... ни мачки барат тогаш ни нишо... :D

 • +2 гласови

  RapidShare рулз. Happy Hours истотака, а мачките јас ги наоѓам секогаш од прва. По опашот :)
  Така е најлесно...

 • +2 гласови

  Мачките имаат поголема глава од кучињата :)