Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Најбогатиот блогер.ком.мк

пријавена од Константин пред 2 години, 9 месеци. (jakov.blog.com.mk)

Знаете ли кој е најбогатиот блогер во РМ-блог-сферата? Ако мислите дека е тоа Трендо зошто го водеше милионер се лажете. ... Гершанина стално вика дека и е мала платата, Пинчер работи две работи, Луда Глава нема пари за фустанчиња па има три соби фармерки значи не се ни они. Бунка не е ми призна,

станала популарна пред 2 години, 9 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Сешто

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.