Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Летување 2007

пријавена од Константин пред 2 години, 10 месеци. (jakov.blog.com.mk)

“Според најновите анкети, над 82% од Грците сметаат дека Грција треба да стави вето на приемот на Македонија во НАТО. А од весникот пак викаат “80% од рекламите за претстојната летна сезона се понуди за во Грција“.

станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Сешто

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +1 глас

  Одличен пост!

 • +1 глас

  Целата финта е што има и други места за одење на одмор. На некои луѓе не им пречи да ги нарекуваат фиромјани очигледно.

 • +1 глас

  Хмммм, искрајно Грција одговара како дестинација за одмор ... за млади ... за со деца ... блиску е бе ... а и “наше море е“ ... македонско ...

  Но одкако престанаа да даваат визи на граница не сум бил ...