Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Кај сте бе ВМРО-вци?

пријавена од jofe пред 1 година. (www.youtube.com)

Фрчко воспоставува политички дијалог на негов начин. Јако жими све :)

станала популарна пред 1 година | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Сешто

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +1 глас

  Локација - општина Новаци, Битола.

 • +1 глас

  аххаахаххаах;))))

  ги гледаш орање(поморанџите) како уцвикаа упрпаа , ШО сака овој и онака низ главите им проаѓа, “шо би сакал шо би сакал шефо’ шефо’ да напрајме сеа, смејме ли добар ден да му речиме“??????
  ;))

 • +1 глас

  хахахахахахахаха
  хахахахахахахаха
  леле ова е најјакото нешто последниве денови. Јофе ме изненадуваш. Немој да клапнеш после избори ќе тепам ;) Јакооооо!!!!

 • +1 глас

  Партиски војник бе, знајш како работит, само за време на избори, после ќе си го земам хонорарот и ќе бегам на Хаваи :)

 • +1 глас

  леле леле

  ќе се акнам :))))))))))

 • +4 гласови

  сега веќе не сум сигурен кој е појак, чак норис или фрчко :)))

 • +4 гласови

  Само Чак Норис може да паркира кола на ист паркинг со Фрчко :)

 • +2 гласови

  IGENEA утврди дека Чак Норис и Фрчко имаат исто генетско потекло ;-)

 • +1 глас

  Македоноиди се?
  хахахаха

 • -1 глас

  јас морав да го гледам видеово 10-тина пати до сега, ова е најдобриот клип од овие избори дефинитивно

 • +3 гласови

  Незнам шо е појако, прашањето на Фрчко или одговорот „Ништо еве, си пиеме си јадиме.“ :)

 • +2 гласови

  со госпо напред

 • +3 гласови