Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Јас сум жена заробена во машко тело

пријавена од UltrasPrilep пред 1 година, 5 месеци. (vest.com.mk)

Врвот на македонското навинарство...ПР кампања на здружението на педери или како да се продаде уште еден весник плус? Од кај излезе овај пешко? Не е ли ова злоупотреба на малолетници?

проблем? |  кој гласал? |  категорија: Сешто

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +2 гласови

  Упорно мешате баби и жаби и правите дополнителен притисок врз малкуте квалитетни новинари што ги има Македонија.
  „Вест“ е класичен таблоид и тоа што го работи нема многу допирни точки со новинарството.

 • +1 глас

  Vest = Svet :)

 • +1 глас

  Ultras оди бе легни нешто, понекогаш не сакаме да си ги признаеме слабостите. Знаеме дека Боки13 те пали после секоја негова песна, оди легни нешто под хитно. Двоцевкаш.

 • +1 глас

  :) Баш ми е жал за детево мало, младо и неискусно но сепак садо мазо се плеска во газо и гордо не одрекува одвратен педер пред машки да се слекува, во танга се облекува и дечковци пречекува од швркање со петмина деветката му отекува, море чоек се да очекува!