Кајмакот / viktor - пријавениhttp://kajmakot.softver.org.mkkorisnik/profil/viktor/Послeдни пријавени статии од viktormkЗагина Тоше Проески http://kajmakot.softver.org.mk/vesti/Zagina_Toshe_Proeski/Утрово околу 6 часот и 30 минути на автопатот Загреб - Липовац, на 2 километри од клучката во Нова Градишка, во судар на неговиот џип VW Tuareg со камион почина Тоше Проески ... Tue, 16 Oct 2007 08:03:50 -0000http://kajmakot.softver.org.mk/vesti/Zagina_Toshe_Proeski/