Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Вистината за спорот со Името, затоа што Васко Ефтов нема да ви ја каже

пријавена од woona пред 2 години, 3 месеци. (vuna.info)

Кога не се прифаќа името, не се признава народот. Кога не се признава народот, тој не постои. Кога тој не постои, нема право да си го бара назад имотот.

станала популарна пред 2 години, 3 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Политика

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +1 глас

  Tokmu taka.I zatoa nie ne smeeme da dozvolime idase soglasime(bilokoj) da ni go meni imeto.zatoa sto toa e nase ime i nas identitet i nese odnesuva na bilo koj osven na nas.
  1.Naseto ina e nasa rabota
  2.Naseto ima e nas identitet.
  3.Nasiot identitet e MAKEDONSKI
  4.NIE SME- MAKEDONCI.