Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Протестот не им припаѓа на политичарите!

пријавена од darko156 пред 12 месеци. (novica.softver.org.mk)

Би требало да се засрамат и да се извинат за тоа што го узурпираа медиумскиот простор и се наредија да се сликаат. Новинарите би требало да се засрамат што им придадоа значење.

станала популарна пред 12 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Политика

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +1 глас

  Ах... :))))))))))))))

 • +1 глас

  Имаше сендвичи?

 • +1 глас

  Потпишувам со две раце!

 • +1 глас

  следниот пат носиме јајца за нив

 • +1 глас

  некако боље е патлиџани и општо скапан зеленчук

  ако ептен сакаш да ги боли ондак јајцата ги ставаш од предходната вечер у замрзивач за длабоко...

 • +1 глас

  треба со објавата за протест да има нагласено дека секој присутен политичар прво ќе биде исвиркан, ако тоа не упали тогаш ќе се користат разно проектили од типот скапан домат, јајце...па да видиме дали ќе се осмелат да се појават.