Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Александар се превртува во гроб [англиски]

пријавена од глиша пред 1 година, 2 месеци. (blogs.ft.com)

Џабе ни се реклами во Фајнешл тајмс кога уредниците во Фајнешл тајмс не перципираат вака и пишуваат вакви едиторијали.

станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Политика

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +10 гласови

  Не е едиторијал, блог пост е.

 • +3 гласови

  Ју Сељак!

 • +4 гласови

  Во борба, во борба, во бооооорба, Македонски народе !!! :-)
  Ц ц ц ц ц ц

 • +1 глас

  па -13 поени ми личат на паника мене :)

 • +11 гласови

  persey vo ofanziva