Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Програма на Охридско лето 2008

пријавена од GoodBytes пред 1 година, 9 месеци. (www.ohridskoleto.com.mk)

Датум, час, локација, содржина, изведувачи, фотографија, цена на билетот и резервација на билети, сето тоа го има на официјалниот сајт.

станала популарна пред 1 година, 8 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Култура

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • +1 глас

  јас да се придружам со мрчаторите:
  ми смета што е предолг сајтот. ролетна. може хоумпејџот и подобро да се реши. ќе ти отрпне прстот од скролање.
  за другото - фул респек!

 • +2 гласови

  Во право си!
  Но, сепак, барем има сајт каде може да се прочита што се случува. Скопско лето со години наназад нема сајт...

 • +1 глас

  Тоа се случува со години наназад. И сега Скопско лето отвориле сајт и тоа било топ тема. Дрн дрн Милојке :)