Инфо за zlochko

Корисник од:
7 април 2007
Пријавени статии:
160
Популарни:
79
Однос на популарност:
49%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот zlochko (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

После ние сме криви што сме мочале во езерото?

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.alsat-m.tv)

тц-тц-тц...

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Вести

И будалиот бега од пијаниот... [english]

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.bash.org)

Во случајов пијаниот кидна... ама за труп пијан, дечкото брзо размислувал! :)))

3 коментари | проблем? | категорија: Забава

Транзицијата... „Порцеланка“... и Трифун Костовски [video]

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.a1.com.mk)

Претпоставувам дека налик на кампањата за регулирање/затварање на автопазарот која не ја започна, туку започна на А1... овој пат ќе удрат по Трифун. Сепак, мене нема да ме слушнете да се бунам...

12 коментари | проблем? | категорија: Вести

Фотографиите кои го изменија светот...

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (photosthatchangedtheworld.com)

...или барем останаа неми сведоци на човековата историја.

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

Новиот спот веќе доби политичка интерпретација

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.dogon.biz)

Но навистина интересниот дел од нашата дискусија настана кога прочитав дека битното во овој спот е тоа што воопшто се прикажува и што на крајот се појавува 16-битното сонце, а дали овој спот ќе привлече или не туристи во државава е споредна работа.

0 коментари | проблем? | категорија: Политика

Скокнал во амбис поради сметка од струја!

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (netpress.com.mk)

“Седевме сите на масата и вечеравме. Тато во еден момент стана, му пријде на секој од нас и го бакна. Потоа уште е еднаш не погледна и тргна накај вратата со зборовите дека ќе се убие“, рекол неговиот син Саша. А прашањето до вас е: Како ви годи капитализмот?

39 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Вести

Why Linux sucks! [english]

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (bash.org)

:))) Морам да признаам дека има вистина во ова.

3 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Како до продажба на интернет

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.dogon.biz)

MoneyBookers & 2CheckOut за вас надежни трговци!

12 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Блогови

...се упатиле кон зградата на ЕВН и започнале да ја каменуваат...

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.netpress.com.mk)

:) Претпоставувам дека после ова наагло ќе се намалат вестите (по mainstream медиумите) за случувањата во Грција.

3 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Вести

Владата регрутира извршители за наплаќање долгови

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (a1.com.mk)

„Владата нема да отстапи од намерата да ги спроведе измените на законот за извршување, со кои наместо по судски одлуки, извршителите ќе ги наплаќаат долговите по налог на нотар, порача министерот за правда Михајло Маневски.“ Нотарот ќе одлучува??!?!

8 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Вести

Се што имаше оправивме, па уставниот стаса и за ова да расправа...

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.a1.com.mk)

Да посака човек да се крсти...

8 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Вести

Ти си крив... не даде пари! Јок, ти си - не побара помош!

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (novamakedonija.com.mk)

Значи маркетинг, промоција, фама, државен интерес, туризам, спорт... све се тоа непознати термини и кај едните и кај другите! Побитно им е по првенството да имаат за што да се караат! ММЕ!

2 коментари | проблем? | категорија: Политика

пронајдов ОГРОМЕН bug на Google

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (digg.com)

...и сето тоа поради погрешен спелинг. :)

6 коментари | проблем? | категорија: Забава

Во Нетпрес ги именуваат работите со вистинските зборови...

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (img152.imageshack.us)

...треба само малку да погребете по површината и потоа ќе се посомневате дека уредник во агенцијава е Латас. :))

7 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Забава

Седум поделби во кафуле

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.viruscomix.com)

Седум различни ситуации во кафуле. Важат во Америка, важат и кај нас... седум различни типови на луѓе... секој со своите желби и проблеми.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Календар на празници во 2009 година

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (depositfiles.com)

Претпоставувам на некого ќе му се најде при решавањето кои денови да ги земе слободни од работа. :)

3 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Обама е веќе предавник! Запознајте ги вистинските господари...

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (netpress.com.mk)

Стасаа и првите разочарувања од Обама! Ја поставил Клинтон на функција. Ами што да се очекува од него, а и кого друг да постави, кога од сите можни кандидати за претседател само тие присуствуваа на состанокот на Билдерберг групацијата во Јуни годинава: http://tinyurl.com/6g99a9

2 коментари | проблем? | категорија: Политика

Пусти желби...!

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (dnevnik.com.mk)

„Храбрите полицајци во ниту еден момент не се колебале, влегле во водата и го извлекле мажот, иако претходно неколкумина граѓани стоеле покрај брегот и само гледале како Б.Ц. се дави, без притоа некој од нив да се обиде да влезе и да му помогне.“

7 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

Јуху! Конечно - Целокупната видео библиотека на Монти Пајтон бесплатно

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.youtube.com)

It's dead! No... it's sleeping. No! This parrot is dead! No, it's just sleeping!

3 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Забава

Земете одличен модел, супер шминкер и фантастичен фотограф...

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (missatlaplaya.blogspot.com)

...и ќе добиете 20 годишна девојка која е сликана како да има 10, 20, 30, 40 и 50 години. Одлична фото сесија и фантастичен краен резултат.

1 коментар | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Сешто