Инфо за zlochko

Корисник од:
7 април 2007
Пријавени статии:
160
Популарни:
79
Однос на популарност:
49%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот zlochko (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Irish patriot Roger Casement mentions Macedonia

пријавена пред 1 година, 1 месец. (makedonika.wordpress.com)

As the Irish patriot Roger Casement (executed by the British after the 1916 uprising in Ireland) put it: “I know of two tragic histories in the world - that of Ireland and that of Macedonia. Both of them have been deprived and tormented.”

2 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Васил Глигоров AKA „Спартак“ конечно сместен во Бардовци

пријавена пред 1 година, 1 месец. (www.a1.com.mk)

Да не знае човек дали да плаче или да се смее. За жал за овој лик со кој имав разменето неколку приватни пораки и од кој што дочекав закана по животот немам ни трунка сочуство. Битно пријателите од Грција му дојдоа во посета.

18 коментари | проблем? | категорија: Вести

[en] Коментар за книгата "The secret" од еден нејзин читател

пријавена пред 1 година, 1 месец. (www.amazon.com)

Одамна не сум се смеел вака. Обевезно дочитајте го до крај :))))

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Последната економска катастрофа во стрипчето Calvin & Hobbs

пријавена пред 1 година, 1 месец. (2.bp.blogspot.com)

Објаснето и најголемите лаици да го сватат. :)

0 коментари | станала популарна пред 1 година, 1 месец | проблем? | категорија: Забава

„Бранители, Ви благодарам! А сега пасете овци!“ - Македонија

пријавена пред 1 година, 1 месец. (netpress.com.mk)

На овој начин јас, Вие и сите останати кои треба да бидат благодарни на луѓето кои ни го чуваа грбот додека ние пиевме кафе по кафулињата, сега им се заблагодаруваме. Уште ова да беше единствениот случај...

45 коментари | станала популарна пред 1 година, 1 месец | проблем? | категорија: Вести

404 со twist!

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (rainfall-daffinson.com)

:))))))))))))) Не се опишува!

4 коментари | проблем? | категорија: Забава

Инцест

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.a1.com.mk)

„Бременото девојче е згрижено во специјална установа до породувањето, а нејзиниот татко заработи кривична пријава за родосквернавење.“ Но тоа што ме зачуди се првите 5 коментари под веста. Сите бараат смртна казна за сторителот. Кои се вашите размислувања? Постои ли злодело кое заслужува смрт?

12 коментари | проблем? | категорија: Вести

Фрчкоски собра над 13.000 потписи...

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.forum.com.mk)

...но поради големата заинтересираност на граѓаните да го дадат својот глас, списоците се отворени и денеска! Ааааааааа WTF ?!?! :)))))))))))))))))

19 коментари | проблем? | категорија: Вести

ЕУ ни го смени јазикот

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (utrinski.com.mk)

„Брисел го избриша македонскиот јазик од надворешна употреба и отворено го спори кодот на државата“ Ајде сега бранители на теоријата „името нема никаква врска со јазикот и идентитетот“ - јавете се да ве чујам што ќе кажете во одбрана на европските ни пријатели. Море мамицата...!!!

47 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Политика

Македонскиот Обама

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.youtube.com)

...или: како тоа изгледа според бугарските медиуми.

1 коментар | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Забава

„Окта“ ќе прави цевковод, протестите во мирување

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (novamakedonija.com.mk)

Селаните се задоволни. „Окта“ веќе нема да го загадува нивното село. Ќе загадува некое друго!

0 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Вести

Џим Роџерс предвидува укинување на еврото

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.broker.com.mk)

За последната капиталистичка голгота која прво не беше возможна, па не постоеше, па потоа одеднаш се појави, па ја решивме, а сега за неа знаеме дека уште подлабоко сме заглибиле.

0 коментари | проблем? | категорија: Бизнис

Тепачка помеѓу навивачки групи од Македонија во Хрватска

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (netpress.com.mk)

Едните тврделе дека се со античко, а другите со словенско потекло. :)))

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Вести

За сите со Facebook профил

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (apps.new.facebook.com)

Помогнете ми мене и на мојата сопруга да одбереме име на нашето бебе! Ви благодарам на сите што ќе гласате. :)))

23 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Забава

Anal bleaching [en]

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (en.wikipedia.org)

За оние кои сакаат да личат на албино, но само околу ректумот!

4 коментари | проблем? | категорија: Забава

Сталоне на 62!

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.aintitcool.com)

Стероиди или не стероиди... а што е битно на 62! :)))

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Murder mistery [video]

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.youtube.com)

28 минутен документарец за брат Љубе и убиствата во Раштански лозја од англиска продукција. Woona само што го откопа, сеуште не сум го гледал.

5 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Политика

Владата против абортус

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.a1.com.mk)

...а ЈПетров беше во право! :(

10 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Вести

Get it on! [video]

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.youtube.com)

Како да ви објаснам... Не можам, мора да се види! :))))

1 коментар | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Забава

Што согорува Топлификација?

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.dogon.biz)

Една голема, огромна лага исплива на површината со новонастанатиот прекин на транспорт на природен гас од Русија… Лага, која по се изгледа - малкумина ја приметија или пак намерно ја премолчаа... Лага која во најмала рака не чини 60% поголеми сметки за парно греење!

9 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Блогови