Инфо за vikt0r

Корисник од:
27 септември 2008
Пријавени статии:
23
Популарни:
13
Однос на популарност:
56%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот vikt0r (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Лугархија број 3, декември 2008

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (ezine.lugola.net)

Нема опис...

7 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Доживотна пензија за ракометарките

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (makfax.com.mk)

Браво!

9 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

Бонет (бооооо нет)

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (i37.tinypic.com)

Прилепскиот кабелски оператор и интернет провајдер освен услугите од телекомуникацискиот дел нуди и ... видете на сликата десно. Не е малце лејм ова?

5 коментари | проблем? | категорија: Вести

Направи сам

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.linux-en-touraine.org)

линукс маскота

4 коментари | проблем? | категорија: Забава

Зошто twitter?

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (it.com.mk)

Одлична статија за моќта на twitter. Јас лично бев против овај мал сервис ама од пред недела-две и јас масовно (на цело село) го користам.

5 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Гори, гори...

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.youtube.com)

Телевизија Орбис Битола.

3 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

"Лугархија" Број 02, ноември 2008

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (ezine.lugola.net)

Речено, сторено.

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Интел инсајд

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.vecer.com.mk)

... биле презентирани детали во врска со зголемување на квотите на студенти по информатичка технологија... ЧПП на жалосни студенти по ИТ во МК: Професоре како да го инсталирам C? Професоре кај можи да се најди C? Има некој C да ми дај да го инсталирам ќе му го вратам?

2 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Супер, сега има и правопис.

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (www.365.com.mk)

Во инстант речникот на 365.com.mk е додаденаи опција за правопис.

7 коментари | станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Компјутер пред секое дете? Не, не заслужуваат.

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (kirildimeski.wordpress.com)

Авторот на текстов треба да се засрами за работите и штетите што ги направил врз компјутерите. А тоа што ги чистел и средувал каблите не е никаков плус тоа е морална обврска. Има и неколку непотребни упатства што ме извадија од такт кога ги читав. Срамота!

8 коментари | станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? | категорија: Вести

DJ Ervan

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (www.vecer.com.mk)

Тие свират, ние играме. Пак!

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Жена

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (www.solipamet.com)

Уморна, многу уморна. Сепак црнец е во прашање.

2 коментари | станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? | категорија: Забава

1.689.7 km поминати со еден резервоар на Peugeot 308

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (koli.com.mk)

Во просек трошел 3.41 литри на 100 километри, прилично малце за комфорен автомобил со 5 врати.

15 коментари | станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? | категорија: Вести

Насилен криминал

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (www.solipamet.com)

Ме потсети на ова реметење: http://makvideo.net/play.php?vid=541 LoL

3 коментари | проблем? | категорија: Забава

Windows Live Messenger решение за ГНУ/Линукс

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (www.emesene.org)

Факт е дека за ништо не би го заменал Пиџин, меѓутоа ова ми излгеда доста интересно.

9 коментари | станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? | категорија: Технологија

0.16 денари по минута разговор

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (cosmofon.com.mk)

WoW

4 коментари | проблем? | категорија: Вести

Излезе првиот број на Лугархија

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (ezine.lugola.net)

Многу сме јаки!

24 коментари | станала популарна пред 1 година, 5 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Повеќе од една почетна страна во Firefox

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.theopensurgery.com)

Досега немав потреба од ваква работа (или мислев дека немам), сега мислам дека е многу корисно барем за мене.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

25 највлијателни луѓе на „мрежата“

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (it.com.mk)

Ми се бендиса статијава, многу.

2 коментари | станала популарна пред 1 година, 6 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Големината не е важна

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (koli.com.mk)

Слатко се изнасмеав :))

1 коментар | проблем? | категорија: Забава