Инфо за ta4ka

Корисник од:
10 август 2007
Пријавени статии:
123
Популарни:
30
Однос на популарност:
24%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот ta4ka (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Бесплатен уплоад на фајлови

пријавена пред 2 години, 1 месец. (www.fastfreeupload.com)

Без чекање како рапид share. Името си кажува се :)

8 коментари | станала популарна пред 2 години, 1 месец | проблем? | категорија: Технологија

What does your video card do when you’re not playing games?

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (remixtechnology.com)

Бесна машина со инсталиран гентоо линукс. Ефектите се WOW!

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

World of Warcraft стигна до 10 милиони членови

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (www.shoutitonline.com)

Ај да видам дали нешто освен политика(цркви нешо), голотии, скандали (ци*цката на елена) се избацува нагоре на кајмакот во мк. Искрено, се сомневам.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Реклами

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (zmijata.blog.com.mk)

Мислам дека нашите продукции кога тогаш ќе мора да се запрашаат дали ќе треба да вработат некој нови дечки за смислување пароли за реклами. Некако овие што тоа го работат моментално нешто ко да не ги бива... Знам дека никој од вас неможе да ја заборави познатата парола: Офреши се! (wtf)

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Камо среќа и кај нас да беа вакви џандарките(видео)

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (video.google.com)

Ред нек пијаница

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Start Trek 2008 trailer

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (www.paramount.com)

Ќе треба цела година да чекаме, али од трејлерот изгледа ќе вреди.

1 коментар | проблем? | категорија: Технологија

Faith Fighter

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (www.shoutitonline.com)

Целта во играва е да си ја изберете религијата и да го скршиш сите од другите религии. Религозна омраза никогаш не била волку многу забавна

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Обожава да кодира

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

Обожава да кодира

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Ако губиш, тоа е поради лаг

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (www.shoutitonline.com)

Лагот е такво чудо што секогаш тие против тебе стануваат болје а ти потапа.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Сите оперативни системи

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (incredimazing.com)

Преку слики. Вистата е закон :)

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Windows користи 20% од вашиот bandwith

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

Еве како да си ги земете назад.

3 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Playboy 2007

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (najdifilm.com)

Најсеху цурици од 2007. Enjoy

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Забрзајте го emule i bitlord во 5 лесни чекори

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.shoutitonline.com)

Брзи и лесни чекори за убрзување на симнувањата со торренти, како и фајловите од емуле мрежата. За максимално цицање на мегабајтите нека работат истовремено :)

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Ако ви текнува на синан оф а даун

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (zmijata.blog.com.mk)

Тогаш ова е втората верзија, од истите мајстори. Enjoy.

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Битолчанки се тепаат море :)

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (funmacedonia.com)

Битолчанки се тепаат море :)

3 коментари | проблем? | категорија: Забава

Како да се понашате професионално :)

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

А: Ќе го направам тоа веднаш штом имам слободно време Б: Ќе го направам тоа кога врбата ќе роди грозје

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Мечка на мост (слики)

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.sonnyradio.com)

Мечка на мост.

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 3 месеци | проблем? | категорија: Забава

Некој научил нешто од играње WoW

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.shoutitonline.com)

12 годишно момче, норвежанец Ханс Јорген Олсен, отишол на шетање по шумата со неговата помала 10 годишна сестра. По патот наиделе на див Лос кој ја нападнал сестра му.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Што значат сликите на луѓето на hi5 и слични сервиси

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.buttafly.com)

Што значат сликите на луѓето на hi5 и слични сервиси

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Топ 6 најчудни случки во online игрите

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (shoutitonline.com)

Читај wow addicts

0 коментари | проблем? | категорија: Забава