Инфо за ta4ka

Корисник од:
10 август 2007
Пријавени статии:
123
Популарни:
30
Однос на популарност:
24%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот ta4ka (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

ostavka

пријавена пред 4 месеци, 2 седмици. (img21.yfrog.com)

http://www.a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=116590 ova go nema, a slednata vest: http://www.a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=116591 postoi

1 коментар | проблем? | категорија: Вести

Како ни се вика претседателот?

пријавена пред 7 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

Дали некој памти како ни се вика претседателот?

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

You wouldn't download a car

пријавена пред 1 година. (ta4ka.blog.com.mk)

...

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Апликација за мониторинг на алармни уреди

пријавена пред 1 година. (ta4ka.blog.com.mk)

Ова е една моја стара апликација во јава правена, ја давам слободно за кој што сака нека си прави со нејзе.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Најдобри слики од природа што сум видел

пријавена пред 1 година. (ziza.ru)

Да ви тргнам малце памет од политики.

2 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Кога завршува часот?

пријавена пред 1 година. (jug.mk)

Дали ви се има случено во средно училиште професорот/професорката да гњави долго време и во еден момент сакате да знаете уште колку минути има до крајот на часот, а не знаете кога завршува часот?

4 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Нов search

пријавена пред 1 година. (www.ilovethismusic.com)

Направив нов search, кој ако ја нема песната на сајтот го користи гоогле и пребарува мп3 и дава директен линк за симнување, зирнете го.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

За кого гласавте?

пријавена пред 1 година. (sleepy.tumblr.com)

Ч.. ....с

0 коментари | станала популарна пред 1 година | проблем? | категорија: Забава

ХОЛОГРАМ НА СИТЕЛ

пријавена пред 1 година. (www.sitel.com.mk)

За прв пат на Балканот, во Отвореното студио на Сител Телевизија по повод изборите во Република Македонија, беше презентирана напредна технологија која се уште претставува предизвик за големите телевизии ширум светот.

4 коментари | проблем? | категорија: Технологија

После ебење нема каење

пријавена пред 1 година. (www.youtube.com)

Не знам што е поентава на клипов и од кој е. Али интересни неколку секунди.

4 коментари | проблем? | категорија: Забава

Еден од најлошите

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

... македонски сајтови

13 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Женски гради

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

ЅЕ! :)

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Марко Касалан на timesonline.co.uk

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.timesonline.co.uk)

Звер е малиов :)

5 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Како француски уметник ја насликал иднината

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (www.paleofuture.com)

Во која што сега живееме. Не е баш од мк сфера али мислам дека ќе ви биде интересно.

0 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Забава

Среќна нова година

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

Ај среќна нова година и се најдобро кајмак луѓе. Еве една фотка да ви честитаат на подобар начин. :)

4 коментари | проблем? | категорија: Забава

Менувам Томос за ваучер

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.reklama.com.mk)

Уште еден бисер по огласите.

29 коментари | станала популарна пред 1 година, 3 месеци | проблем? | категорија: Забава

Откриена марихуана стара 2.700 години

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (a1.com.mk)

Марихуана стара отприлика 2.700 години е пронајдена во северозападниот дел на Кина. „Погребаната“ трева е пронајдена во гробот на еден маж со светол тен, најверојатно шаман.

2 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Забава

1 Убиен на ПМФ Горна зграда

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (ta4ka.blog.com.mk)

1 ubien kaj pmf gorna zgrada e? stvarno? obikolen e cel pmf so specijalci.

29 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

Google го фака кризата

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.webguild.org)

Google Layoffs - 10,000 Workers Affected

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

Најнова американска глупост

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (s3.amazonaws.com)

Кај се текновите матер им...

2 коментари | проблем? | категорија: Забава