Инфо за simonovski

Корисник од:
21 мај 2009
Пријавени статии:
8
Популарни:
0
Однос на популарност:
0%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот simonovski (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Филип Ивановски

пријавена пред 10 месеци. (www.men.mk)

Со големо задоволство Ви го прикажуваме ЕКСКЛУЗИВНОТО интервју со Филип Ивановски, само за men.mk.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

5 НЕ! во сексот

пријавена пред 10 месеци, 1 седмица. (www.men.mk)

Секоја жена може да ви раскаже кои работи не сака да го добие од нејзиниот партнер за време на секс. Кои се најчестите?

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Најдобра Heineken реклама досега

пријавена пред 10 месеци, 2 седмици. (www.men.mk)

Новата реклама Heineken за 2009 година е дефинитивно најдобрата реклама за пиво што ја имам погледнато! Ова е навистина така, БРАВО!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Кај ми е сонцето?

пријавена пред 10 месеци, 2 седмици. (www.men.mk)

Никогаш не помислив дека ќе слушнам вакво нешто, меѓутоа ете... се случи. Станува збор за едно видео кое е актуелно овие два - три дена, и имаше доста реакции. Да скратам, дечкото и девојката биле заедно две недели, поради икс причини раскинале, и сега тој ја моли да му се врати.

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

Топ 10 производители на пиво

пријавена пред 10 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Пивото е можеби најголемиот изум на човештвото. Историски, регистрирано е како една од најстарите рецепти, датирајќи од Месопотамија (2050 години п.н.е). Овој пијалок ги одржувал земјоделците во живот во времето кога водата не била питка.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Пандев во Јуве?

пријавена пред 10 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Според Sportmediaset, нашиот Пандев нема да ја прифати годишната плата од 1.5 милиони евра, бидеpandev-inter-odiјќи Јувентус веќе му доставил понуда за четиригодишен договор и годишна плата од 2.5 милиони евра како и можност за настап во Лигата на шампионите.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Кога жените ќе наумат...

пријавена пред 10 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Ако жена наумила да ве намести... Нема бегање!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Забранет акцесорис

пријавена пред 10 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Некако не ви оди со девојките?! Или можеби нешто не им се допаѓа кај вас? Оваа статија е измислена за вас!

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто