Инфо за latifovich

Корисник од:
22 август 2008
Пријавени статии:
7
Популарни:
1
Однос на популарност:
14%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот latifovich (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Кошаркарите ја декласираа Португалија

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Машката кошаркарска сениорска репрезентација на Македонија ја декласира селекцијата на Португалија во вториот квалификациски меч за пласман на Евробаскет 2009, со 85:48 и на најдобар можен начин се рехабилитираше за шокантниот пораз во Рига од Лето

0 коментари | станала популарна пред 1 година, 7 месеци | проблем? | категорија: Спорт

Денеска играат Македонија и Шкотска

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Денеска играат Македонија и Шкотска

3 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Катанец го објави списокот за натпреварите против Шкотска и Холандија

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Катанец го објави списокот за натпреварите против Шкотска и Холандија

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Сагата Бербатов продолжува

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Конфликтот околу цената на Димитар Бербатов помеѓу Тотенхем и Манчестер Јунајтед продолжува, овој пат Тотенхем се закани дека не сакаат да слушнат ништо под 30 милиони фунти.

2 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Кубански натпреварувач нокаутираше судија

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Кубански натпреварувач нокаутираше судија ИмаТ и видео

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Американците повторно доминираат во кошарката

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Кошаркарската репрзентација на САД е новиот олимписки шампион во кошарка, откако во финалето ја совладаа Шпанија во неизвесена завршница со 118:107.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Нов рекорд за Болт

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.a1.com.mk)

Јамајканската штафета денеска го освои златниот медал на ОИ во Пекинг, во дисциплината 4х100 метри, во која го постави и новиот светски рекорд.

1 коментар | проблем? | категорија: Спорт