Инфо за goranandreev

Корисник од:
11 јуни 2007
Пријавени статии:
68
Популарни:
5
Однос на популарност:
7%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот goranandreev (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Подобар и појак оргазам

пријавена пред 9 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Добро звучи, ама како да го постигнете? Прочитајте како да ги подобрите и припремете сетилата за појак сексуален климакс.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Што ги излудува мажите

пријавена пред 9 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Кои се работите поради кои мажите клечат на колена? Можеби ќе се изненадите од одговорот, но мажите паѓаат на шминка или конфекциски број 0. Ги привлекуваат исто и атрибути како долга бушава коса, долги нозе и секако – облините.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Мотор на електричен погон

пријавена пред 9 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Откога видовме дека првите автомобили на електричен погон се способни да одат со брзина од 60 километри на час, знаевме дека прашање на време е кога ќе се појават првите мотори на електричен погон.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Google го претстави Chrome 2.0

пријавена пред 10 месеци, 2 седмици. (blog.goranandreev.name.mk)

Гигантот Google ја претстави својата нова верзија на својот интернет прелистувач Chrome 2.0.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Windows XP SP3 финална верзија пред 29 Април

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Финална верзија на Windows XP SP 3.

3 коментари | проблем? | категорија: Технологија

http://blog.goranandreev.name.mk/?p=880

пријавена пред 2 години. (blog.goranandreev.name.mk)

Сетирањето на портејбл uTorrent е доста едноставно. Следете ги упатствата од постот.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Egyptian Ball

пријавена пред 2 години, 1 месец. (blog.goranandreev.name.mk)

Egyptian Ball e арканоид игра која што е произведена од компанијата EleFun Games, која што ќе ве однесе во далечното минато во Стар Египет во кој што владеат правилата на моќните фараони.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Забрзување на вчитување на сајтовите со IE7

пријавена пред 2 години, 1 месец. (blog.goranandreev.name.mk)

Покренете го registry editor со впишување на ‘regedit‘ во прозорецот кој што ќе се појави со клик на ‘run‘ од старт менито. Отворете ја следнава локација во windows регистерот:

3 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Домашно кино од 6 милиони долари

пријавена пред 2 години, 1 месец. (blog.goranandreev.name.mk)

Кога станува збор за квалитетна репродукција на аудио и видео записи, вистинските аудиофили во овој домен се доста осетливи. Човекот со име Џереми Кипис состави домашно кино кое што вреди околу 6 милиони долари.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Забрзување на интернет за 20 % во Windows XP Professional

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Со овој твик можете да го забрзате интернетот во Windows XP Professional за цели 20 %.

4 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Катастофа и убавина видени од вселената

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Цунамито кое што ја погоди Шри Ланка во 2004 година, глечерите кои што поради глобалното затоплување нагло се топат, ерупција на вулкани, разорни урагани и помрачување на Сонцето се само некои од убавите и застрашувачките појави на нашата планета Земја.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Најмалата камера на светот

пријавена пред 2 години, 6 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Micro Camcorder според нејзината големина е прилично мала дигитална камера, иако нема објавено податоци за димензиите на овој уред.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Google Shared Stuff - сподели со пријателите

пријавена пред 2 години, 6 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Google ја престави својата нова услуга Google Shared Stuff, која што ви овозможува да снимите линк на некоја веб страница и да го споделите со пријателите.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Google престави алатка за изработка на презентации

пријавена пред 2 години, 6 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Google во својот пакет Google Docs додаде уште една алатка која што служи за изработка на презентации која едноставно се вика Google Presentations.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Google Earth има скриен симулатор на летање

пријавена пред 2 години, 7 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Највеќе што ме изненади е тоа што дознав дека Google Earth има скриен симулатор на летање.

3 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Одобрен новиот стандард за Bluetooth

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Организацијата Special Interest Group (SIG) која што е задолжена за стандардот Bluetooth, ја одобри новата верзија на Bluetooth 2.1+ EDR (Enhanced Data Rate).

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Western Digital еколошки хард дискови

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Заштита на околината, намалување на потрошувачката на електрична енергија како и останати облици на еколошка свест стануваат се поголем тренд помеѓу произведителите на компјутери и компјутерска технологија.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

ПАРОЛИТЕ НАШИ НА СЕГАШНОСТА И МИНАТОТО

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Силното присуство на пароли и рекламни потези превземни од владата, неодминливо ја активираа и подтикнаа пошироката јавност да изгреагира на најразлични начини и при рецепцијата и во прифатот на оваа инаку стандардна појава во капитализмот на која ќе мора да се навикнуваме.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

MySpace станува конкуренција на YouTube

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Популарниот сервис MySpace одлучи да ја искористи својата онлине заедница за изработка на најголем портал со видео содржина кој што ќе се вика MySpace TV.

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 9 месеци | проблем? | категорија: Забава

Windows Vista ве шпионира

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (blog.goranandreev.name.mk)

Фактот дека Microsoft Windows Vista испраќа одредени информации за корисникот не е никаква новина, но откако Softpedia детално го испита Vista кој што работи позади нашите грбови работата станува загрижувачка.

3 коментари | станала популарна пред 2 години, 9 месеци | проблем? | категорија: Сешто