Инфо за goranandreev

Корисник од:
11 јуни 2007
Пријавени статии:
68
Популарни:
5
Однос на популарност:
7%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот goranandreev (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Велешанец вози 320 Km/h

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

Велешанец вози 320 Km/h

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Веб камера која што снима тродимензионално видео

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

За снимениот тродимензионален материјал камерата The Only 3D Web Camera користи две вградени камери и користи технологија за снимање, која што се користи во филмската индустрија за реализирање на 3D објектите.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Пристигна најтанкиот и најдобар Samsung - ов LCD монитор

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

Што се однесува до техничките карактеристики, дијагоналата му е 23 инча, резолуцијата му е HD (1.920x1.080 пиксели), констастот му е 5.000.000:1, а времето на закаснување на сликата му е две милисекунди. Овој нов LCD монитор ќе се појави на пазарок во Август оваа година. Цената на овој монитор ќе

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Интервју со ликовниот уметник Живко Пренџов

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

VelesNET ексклузивно ви го преставува интервјуто со Велешкиот ликовен уметник Живко Пренџов.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Kelly Brook и Riley Steelе жестоко се забавуваат на снимањето

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

На снимањето на новиот филм на Kelly Brook "Pirhana 3D" на езерото Havas во Аризона на американската актерка очигледно ниту малку не и е досадно. Папараците забележаа жестока забава со Riley Steelе на бродот, така да ова би била одлична реклама за идниот филмски проект.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Сексот во текот на бременоста е безопасен за плодот

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

Сексот во текот на бременоста е безопасен за здравјето на плодот, извести германското здружение на гинеколози.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Фестивал на готички жени

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

VelesNET ви преставува слики од Готичкиот фестивал на жени одржан во Лајпцинг, Германија.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Најголемите грешки во сексот кои што ги прават жените

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

Мажите и жените подеднакво грешат во сексот, но постојат и начини со кои што жените можат да го подобрат сексот со партнерот.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Shauna Sand ги промени бикините во јавност

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

Американската актерка и плејбој модел Shauna Sand ги промени своите бикини во јавност. Се чини невозможно но погледнете поблику на сликите.

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

Вегетаријанците помалку заболуваат од карцином

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

За разлика од луѓето кај кој што доминира место како главна исхрана, кај вегетаријанците има помал ризик за заболување од разни видови на карцином, покажуваат резултатите од најновото истражување.

0 коментари | проблем? | категорија: Наука

Робот како својот сопственик

пријавена пред 9 месеци, 1 седмица. (velesnet.com)

Создаден е за да го замени како професор на факултетот во Осака, овој робот близнак, е познат како Geminoid HI-1....

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Неколку пораки за успешно слабеење

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

За да не ја изгубите вољата за одржување на здрава исхрана, VelesNET ви дава некои предлози како паметно да се исхранувате.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Чак Норис бр.4

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

1. Чак Норис ќе го реши спорот со името. 2. Чак Норис може да копира слика во ноутпед. 3. Чак Норис може да реже ДВД-а на флопи драјв.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

За здраво срце јадете кикиритки

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

Откриено е дека кикиртиките го намалуваат ризикот од срцев и мозочен удар, па затоа би било добро да го внесете во исхраната, но во умерени количини.

0 коментари | проблем? | категорија: Наука

Кршач на јајца

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

Интересна видео реклама...

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Чак Норис бр.3

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

1. Чак Норис не спие. Тој чека. 2. Кога Баба Рога оди да спие прво проверува да не се крие Чак Норис во нејзиниот плакар.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Пет начини на кој сексот помага за убавината и здравјето

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

Здравиот сексуален живот на телото му ја носи вистината од корист. Во продолжение се наведени 5 совети како сексот помага за убавината и здравјето:

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

Ексклузивно интервју за VelesNET со Велешкиот музичар Шерафедин Куртов

пријавена пред 9 месеци, 2 седмици. (velesnet.com)

За прв пат во историјата на VelesNET, ексклузивно интервју со младиот музичар од Велес Шерафедин Куртов. VelesNET го прави ова интервју во неговиот дом во Велес, додека се слуша Tom van der Geld , во неговата соба со чуство со амбиент на смиреност и егзотика.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Кунг фу борец отвори со прст 4 кокосови ореви

пријавена пред 9 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Малезискиот кунг фу борец постави нов национален рекорд отварајќи четири кокосови ореви со помош на неговиот показалец за време од 30.81 секунди, постигнувајчи нов национален рекорд. Погледнете го видеото.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Durex вибратор

пријавена пред 9 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Интересна реклама за дурекс Вибратор...

0 коментари | проблем? | категорија: Забава