Инфо за goranandreev

Корисник од:
11 јуни 2007
Пријавени статии:
68
Популарни:
5
Однос на популарност:
7%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот goranandreev (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Екслузивно интервју со AdNaN

пријавена пред 8 месеци. (velesnet.com)

Ексклузивно интервју за VelesNET со Аднан Куртов.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Возниот парк на Џејмс Бонд

пријавена пред 8 месеци. (velesnet.com)

VelesNET ви го преставува возниот парк на Џејмс Бонд, возилата кој што се употребени во истоимениот филм.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Жените мислат дека обрежаните мажи се подобри во кревет

пријавена пред 8 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Сексуалниот однос со обрежани мажи не само што им годи на на жените, туку и ги расположува, покажуваат новите резултати од најновото истражување. Околку 40 проценти од жените кој што учествувале во истражувањето признале дека чуствувале подобро сексулано искуство во однос со обрежан маж. Само неколк

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Платил за да стане ѓавол

пријавена пред 8 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Опседнат со ѓаволот, 39 годишниот британец Gevin Paslou се претвори во принц од темнината со помош на естетска хирургија со што изведе вистински ѓаволски трик за да најде пари за понатамошна операција.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Препознајте ги симтомите на свинскиот грип (H1N1)

пријавена пред 8 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Место за паника нема, бидејќи сепак и не е толку опасен како што на почетокот се сметаше. Но сеедно е потребно озбилно да се свати и да се превземат сите мерки на претпазливост, за на време да се препознаат симтомите и да се пристапи кон правилно лекување препорачано од епидемиологот.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Time Warp - Ледена Бомба

пријавена пред 8 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

Експлозија на шише со мраз снимено со камера од 10000 фрејма во секунда.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Lamborghini Gallardo LP 560 2009

пријавена пред 8 месеци, 3 седмици. (velesnet.com)

VelesNET ви преставува официјални фотки од најновиот Lamborghini Gallardo LP 560 за 2009 година.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Чак Норис бр.8

пријавена пред 8 месеци, 4 седмици. (velesnet.com)

1. Зошто изумреле старите египјани ? Затоа што не му изградиле пирамида на Чак Норис.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Секси џандарка

пријавена пред 8 месеци, 4 седмици. (velesnet.com)

Фотосесија со топ моделот Денис Милани, во улога на полицаец.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Мажите не знаат што сакаат жените

пријавена пред 8 месеци, 4 седмици. (velesnet.com)

Научниците го потврдија она што во секогаш сме се сомневале. Ретко делат комплимети, не пишуваат љубовни писма, а на врв на романтиката им се скапите поколни или секси долната облека. Жените се желни за романтични гестови и мали работи кои што го прават животот поубав.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Повеќе од половина жени користат вибратор

пријавена пред 8 месеци, 4 седмици. (velesnet.com)

Користењето на вибратор во текот на сексот и независно од него стана многу вообичаено кај помладите генерации, а истражувањето покажа дека играчките во сексуалниот однос водат кон подобро сексуално здравје.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Mblonde - Stereo Dance (Promo)

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Ексклузивно за VelesNET промоција на најновиот видео спот на Велешкиот електро поп состав Mblonde - Stereo Dance.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Анџелина Џоли за лезбејките е најпожелна

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Убавата глумица сон на многу мажи, се чини дека е сон и на многу жени. Анџелина Џоли според мислењето е најпожелната жена на светот.

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

Eye of Sauron - Теслина направа за против кражба

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Дали сте виделе иновантен дизајн на направа за против кражба?

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Откриен генот одговорен за алергија

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Во ова време кога се поголем број на луѓе заболуваат од различни видови на алергија, добра вест е тоа дека научниците го открија генот кој што е главниот причинител за алергија. Ова откритие ќе помогне во лекувањето и превенцијата од астма, алергија на поленов прав и други тегоби.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Сите тајни за успешно слабеење

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Како да симнете вишок од вашите килограми, да го исчистите телото од токсини и да зрачите со енергија? Ова звучи како некоја невозможна мисија но во австриската клиника Viva Mayr го прават тоа со голем успех.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Бебиња на ролшули

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Интересна реклама со бебиња со ролшули...

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

Мишелин со нова технологија на безвоздушни гуми

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Tweel е новата технологија на безвоздушни гуми иновирана од светскиот бранд Мишелин. Гумите не користат воздух, така да не може да дојде до пукање и кинење на истите.

1 коментар | проблем? | категорија: Технологија

Како да дознаете дали вашата врска се заснова само на секс

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

VelesNET ви преставува седум начини за да се преиспитате дали се заснова вашата врска само на секс.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Box Office 08.07.2009

пријавена пред 9 месеци. (velesnet.com)

Анимираното ремек дело Transformers: Revenge of the Fallen го одбрани американскиот кино врв

0 коментари | проблем? | категорија: Забава