Инфо за gage

Корисник од:
26 септември 2008
Пријавени статии:
1
Популарни:
0
Однос на популарност:
0%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот gage (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

brute force

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (it.com.mk)

Zdravo dali mozes podetalno da mi kazes kako se pravi napodot brute force i kako se koristi.Za recnik na zborovi koj programi mi se potrebni za da mozem da go napravim i kako se pravi i kako moze da se koristi. Pismovo e upateno do gospodinot Stefan Petrusevski. Odnapret ti blagodaram!!!

4 коментари | проблем? | категорија: Технологија