Инфо за fidanovska

Корисник од:
15 април 2007
Пријавени статии:
22
Популарни:
9
Однос на популарност:
40%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот fidanovska (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Пролетери од целиот свет одморете се!!!

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (blok-magazin.blogspot.com)

Никој не би требало да работи, Никогаш. Работата е причината за сите беди на овај свет. Скоро секое зло кое можи да ви падне на памет потекнува од работата или од животот во светот подреден на работа. За да престаниме да патиме, треба пред се да престаниме да работиме...

5 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Decent (eng) = децентна (mk)

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (tocka.com.mk)

Статијата па и нема некоја вредност... ама насловот/преводот и тоа како вреди

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

Папата во Охрид

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.makfax.com.mk)

Барам соба за изнајмување околу Св. Софија во Охрид... за некаде околу 2013 година.

3 коментари | проблем? | категорија: Вести

Домакински форум

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (moetomaalo.blogspot.com)

Се бараат доброволци за да креираат нов форум на тема "Домакинки", а исто така апел до млекарите на своите амбалажи да постават линкови и упатства за употреба :)

5 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Манаки назад во Битола.. бла бла бла...

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (blog.gemidjy.info)

Бидејќи ова е нешто со што тотално се согласувам, а немам толку голема посетеност на мојот блог да го линкувам, го “лепам“ овде! ;)

16 коментари | станала популарна пред 1 година, 6 месеци | проблем? | категорија: Сешто

Откако го проследивме “големиот“ успех на спортистите...

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (tocka.com.mk)

Нешто навистина убаво...

2 коментари | проблем? | категорија: Култура

Tip of the day

пријавена пред 1 година, 9 месеци. (blog.gemidjy.info)

"Once you swap, you can upload the CD onto your computer and add it to your MP3 player."

1 коментар | станала популарна пред 1 година, 9 месеци | проблем? | категорија: Забава

Холивуд виа Штип

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (screenrant.com)

Галерија на слики од сцена за филмот Iron man. Разгледајте ги внимателно... посебно сликата на која што пишува “Some sort of manifest/list“

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

Дефинитивно најбрилјантниот политичар!

пријавена пред 2 години. (www.makfax.com.mk)

По предлогот "Игри без граници" да стане химна на Кометал, мајсторот со нов предлог - "Градскиот парк да се преименува во Џорџ Буш"... оооооф! Царе Трифуне... до кога :D, до каде :D?

10 коментари | станала популарна пред 2 години | проблем? | категорија: Вести

Изгледа пак ја утнавме

пријавена пред 2 години. (on.net.mk)

Колку што се сеќавам владата покани неколку WiMAX оператори и кај нас... или се лажам?

9 коментари | проблем? | категорија: Технологија

WTF?!

пријавена пред 2 години. (dnevnik.com.mk)

"Ратомир Гроздановски, декан на Факултетот, објаснува дека вештачкото оплодување е поврзано и со други гревови: Да се создаде тоа дете, машкото семе се добива со мастурбација, која е исто така грев."

9 коментари | станала популарна пред 2 години | проблем? | категорија: Вести

За Човекот

пријавена пред 2 години. (www.idividi.com.mk)

За храброста, за личноста, за Човекот

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

За денот на недоразбирањето

пријавена пред 2 години, 1 месец. (moetomaalo.blogspot.com)

Жалам, едноставно ве жалам сите вие што чекате да дојди 8-ми март и некој да ве однесе на ручек или вечера... :(

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Македонче, отвори си ги ушите

пријавена пред 2 години, 1 месец. (moetomaalo.blogspot.com)

Не сум евровизиски фан, само сакам еднаш годишно да отепам некој саат пред телевизија гледајќи циркузи. Но она што ме изненади овој пат беше “анонимното девојче Јова“. Морате да ја слушнете уште еднаш.

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 1 месец | проблем? | категорија: Забава

Фази на пијанството

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (blog.gemidjy.info)

Кој кајмаковам ова бидеќи забелезав дека лугето имаат најразлицни гледишта на пијанството. Па ајдете пишувајте ги вашите во коментарите! :)

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 1 месец | проблем? | категорија: Забава

Кој upload-ира?

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (moetomaalo.blogspot.com)

Ова го поставувам тука со надеж да го добијам одговорот ;).

5 коментари | станала популарна пред 2 години, 2 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Невиден спот... на повидок!

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.idividi.com.mk)

"Поп - пејачките Ева Нединковска и Андријана Јаневска снимија дует песна и спот по примерот на светските музички sвезди Бијонсе и Шакира, односно Витни Хјустон и Мараја Кери." WOW!!!

3 коментари | проблем? | категорија: Вести

Да им го признаеме Косово

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (moetomaalo.blogspot.com)

Лично, сум за независно Косово. Но, добро би било кога сите ние би се кренале против србите и да ги гибнеме каде што најмногу ги боли во моментот. Мајка им ја бараа на детски евросонг да не нарекуваат FYROM?

4 коментари | станала популарна пред 2 години, 4 месеци | проблем? | категорија: Блогови

Пост на Perez Hilton за Тоше

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (moetomaalo.blogspot.com)

не сакам да се повторувам со се што е напишано до сега, ама сакав да го споделам моментот кога Америка на големо, за жал прекасно, се запозна со ликот и делото на Тоше.

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 5 месеци | проблем? | категорија: Блогови

И Џизс клеца

пријавена пред 2 години, 7 месеци. (moetomaalo.blogspot.com)

Први на удар се американците

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови