Инфо за dasaf

Корисник од:
8 април 2007
Пријавени статии:
90
Популарни:
51
Однос на популарност:
56%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот dasaf (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Музеј на раскинати врски

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.sekojden.com.mk)

Наежувачки добра идеја.

3 коментари | проблем? | категорија: Култура

Нели ви смета Директната продажба и Мулти Левел Маркетингот

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (marketthink.blogspot.com)

дали повеќе би сакале коледари да ви идат на врата секој ден, или сакате сами да си одлучите што ќе си купите?

2 коментари | проблем? | категорија: Бизнис

Предлог групи за Светското 2010

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (marketthink.blogspot.com)

Хипотетички распоред. Но сепак веројатен. Да почекаме уште неколку дена, да видиме дали ќе погодам нешто :)

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Пред таксиратска замолница

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (marketthink.blogspot.com)

скромно пиратско барање

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Кирил за Сенки!

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (lithiumrecords.com.mk)

Новиот сингл на Кирил интегриран во плеерот на Литиум, а наменет за филмот на Манчевски. Судејќи по мега миксот на звуци низ песната, кој знае како е спакуван филмот! Едвај чекам. Респек за Кирил!

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 5 месеци | проблем? | категорија: Забава

Stiltskin или музика одамна

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (kanalizacija.blogspot.com)

канализација препорачува и опишува некои работи...

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Спасете го Водно

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (www.sekojden.com.mk)

Коли, ѓубре, скара...

2 коментари | станала популарна пред 2 години, 5 месеци | проблем? | категорија: Сешто

Прав-Уметност

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (israbox.com)

Викаат има насобрано прашина да може да се потпишеш. А ако си малку покреативен, може и друго нешто да направиш!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Сопруга 1.0 Vs. Девојка 6.0

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (on.net.mk)

ова е прва страница која ја пријавувам од он.нет, затоа што мнозинството го посетува порталот по дифолт. ама овој текст заслужвува свој пермалинк и на кајмак.ов :)

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

Моја.Твоја.Мапа

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (komunikacii.net)

Интересна идеја и концепт.

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 8 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Блогинг еволушн

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (iacovibus.blog.com.mk)

Милан дава .jpg ретроспектива на растот на една мачка и нејзиниот пријател

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 9 месеци | проблем? | категорија: Блогови

На денешен ден, 2001-та

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (marketthink.blogspot.com)

Да видите која е таа Европска унија и тоа факинк нато и обсе, кон кои ние сега ЦЕЛИМЕ.

3 коментари | станала популарна пред 2 години, 9 месеци | проблем? | категорија: Политика

СВЕДОЧЕЊЕ ЗА ИНЦИДЕНТОТ НА АПСОЛВЕНТСКАТА ЕКСКУРЗИЈА ВО ФРАНЦИЈА

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (dnevnik.com.mk)

Откако се повреди Елена Трајковска, од забавниот парк бараа да изјавиме дека несреќата се случила по завршување на возењето што не беше точно, раскажува студентката Стојна Блажевска

5 коментари | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Вести

НУДИЗАМ ... Nudity - Охрид ... Градиште

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (volanskopje.blog.com.mk)

Насловот треба да е доволен!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Моќни зборови!

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (www.rockportinstitute.com)

Сајтов има интересни работи, а конкретно овој линк е наменет за сите што подготвуваат Мотивационо писмо! Колку толку да им помогне, кој зборови да ги употребат!

0 коментари | проблем? | категорија: Бизнис

„Душичката“ од Кинескиот Ѕид

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (strumjan.blogspot.com)

Статија за мафтачот пред владата. И потрага по мадлест македонец!

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Политика

Бесилка за пиратите! А потоа, робови на Мајкрософт

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (www.vecer.com.mk)

Иако од Вечер, интересна е статијава: Најпосле, софтверот, музиката или видеото што го купил некој човек е негов имот и може да му го даде на услуга кому сака. Како што може да даде кошула, книга, автомобил...

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Банер: Нов Производ

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (marketthink.blogspot.com)

90% од производите имаат ознака Ново! А што е ново?!?

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Бизнис

Виџет за бесплатни СМС пораки

пријавена пред 2 години, 11 месеци. (marketthink.blogspot.com)

Практична алатка, лесна инсталација, брза достава. Се бесплатно!!!

6 коментари | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Стејт оф Хај Фајв ww.Hi5.com

пријавена пред 2 години, 11 месеци. (howitz.blogspot.com)

Кога лобирав да се прават некои ултра лајт тестови пред да се стави интернет во секој дом , ме направија скренат , и после дошло до чајлд малестинг , рејпинг , мањачење , дркање на слики и правење бербат по тастатура...

9 коментари | станала популарна пред 2 години, 11 месеци | проблем? | категорија: Блогови