Инфо за cchevy

Корисник од:
12 јуни 2007
Пријавени статии:
33
Популарни:
10
Однос на популарност:
30%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот cchevy (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Panasonic Lumix Awards 2007 Финалисти

пријавена пред 2 години, 6 месеци. (365.com.mk)

Фотографии кои влегоа во потесниот избор на Panasonic Lumix Awards 2007 - Македонија.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Зголемете ја брзината на вашата интернет конекција

пријавена пред 2 години, 7 месеци. (www.365.com.mk)

Ако имате Windows XP, тогаш можеби би сакале да го пробате овој совет со кој би ја зголемиле брзината на вашата конекција.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

9/11 претчувства

пријавена пред 2 години, 7 месеци. (www.365.com.mk)

Кога ќе се потсетиме на страшните настани од 11 Септември 2001 година, неможе да не наидеме на разновидни претчувства и опомени кои се појавија пред да се случи сето тоа.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Петиција за изградбата на Спомен-куќа на Мајка Тереза

пријавена пред 2 години, 7 месеци. (www.365.com.mk)

Причината поради која е објавен овој текст е срамната одлука на жири комисијата од Министерството за култура да додели прва награда на диа Вангел Божиновски за неговиот проект за спомен дом на Мајка Тереза.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Panasonic Lumix Awards 2007 Македонија

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (www.365.com.mk)

Дали Вашата фотографија кажува нешто? Предизвикува емоции? Раскажува приказна?

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Digg 365!

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (www.digg.com)

Баш ме интересира ефектот од Digg и како ќе се справи Neotel со толку голем проток :)

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 7 месеци | проблем? | категорија: Забава

ClearType:Помазни и почитки текстови на LCD екран

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (www.365.com.mk)

Доколку имате LCD монитор, еве еден совет во врска со ClearType - технологија која го подобрува прикажувањето на текстот на одредени монитори, особено LCD flat-panel.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Лекции по Македонско Работење

пријавена пред 2 години, 8 месеци. (www.365.com.mk)

Внимание: Овие лекции важат само во Македонија. Правете се обратно ако сакате успех на меѓународниот пазар.

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

Цртани филмови од моето детство (видеа)

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (www.365.com.mk)

Преку 60 цртани од социјализмот кои се емитуваа на МРТВ во 1980-90. Ах, носталгија!

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 9 месеци | проблем? | категорија: Култура

Камуфлирани паричници

пријавена пред 2 години, 9 месеци. (www.365.com.mk)

Дали некогаш сте помислиле дека некој го демни паричникот во вашиот заден џеп? Нон стоп сте под штрек некој да не посегне по него и загрижени сте за сигурноста на вашите пари? Не повеќе.

1 коментар | проблем? | категорија: Технологија

Скиентологија: Култот на алчноста

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (www.365.com.mk)

Што е Скиентологија? На што не учи таа? Многу од граѓаните на Македонија воопшто не се свесни за нејзиното постоење, ниту за опасностите од неа.

2 коментари | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Култура

МЕСТЕНКИ - WSA Macedonia 2007

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (volanskopje.blog.com.mk)

Во Македонија а спомнеш некаков избор ... не си го дослушал зборот избор а одма ти се врти во глава “..а кој ли е наместен ..“. Изборите се скоро секогаш фарса ... Местенките се наша судбина на оваа скоро вечна транзиција ...

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Членовите на жирито на WSA си ги поделиле наградите?!

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (www.vecer.com.mk)

Изборот за најдобри македонски веб-сајтови, што ќе ја претставуваат земјава на Светскиот самит за информатичко општество, бил наместен, обвинуваат дел од учесниците.

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? | категорија: Технологија