Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на статии за кои гласал корисникот annie, заедно со рсс каналот со статиите за кои гласал.

pomos za leon!

пријавена од annie пред 4 месеци, 2 седмици. (forum.kajgana.com)

se raboti za maliot Leon edinstvenoto dete so transplantiran crn drob vo Makedonija,koe itno mora da zamine na lekuvanje vo Brisel,belgija.site koi se vo moznost da pomognat!tel.za donacii 070 143 183 od mrezata na t_mobile!!!!!!!

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

По Богородица, уште едно чудо

пријавена од woona пред 8 месеци, 2 седмици. (www.okno.mk)

На фамилијата Петревци сега веројатно деновите ќе им бидат уште посреќни

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

terapija so imunosupresija preskapa

пријавена од annie пред 1 година, 4 месеци. (www.a1.com.mk)

molam za pomos zatoa sto terapijata so imunosupresija e preskapa za nas.jas sum majkata na leon

1 коментар | проблем? | категорија: Блогови