Инфо за Vnuce

Корисник од:
6 април 2007
Пријавени статии:
33
Популарни:
14
Однос на популарност:
42%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот Vnuce (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Крајот на интернетот

пријавена пред 11 месеци, 2 седмици. (www.wwwdotcom.com)

Последната страница на интернет.

3 коментари | станала популарна пред 11 месеци, 2 седмици | проблем? | категорија: Забава

DreamWorks vs PirateBay

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (on.net.mk)

ДримВоркс во преписка со PirateBay околу стандардните авторски права, торенти, копирање и пиратерија, сето тоа проследено со соодветни закани. Прво прочитајте го дописот од ДримВоркс а потоа одговорот на Швеѓаните.

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 2 месеци | проблем? | категорија: Технологија

Здрава храна :)

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (on.net.mk)

Ма, зае*и холестерол, мрснотии, артерии, вени... и сите тие глупости.. ова е добро!

2 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Работник загина во „Макстил“, несреќата како да не се случила

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (utrinski.com.mk)

Никој не ја известил полицијата, Трудовата инспекција дознала по три дена, а за случајот молк и од Клинички.

1 коментар | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

"Sicko" на Мајкл Мур... Македонска верзија

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (on.net.mk)

По враќањето во Македонија, луѓето со ЦД-то одат кај кардиолог од Клиника кој без да го отвори, откако ја чул приказната искоментирал: “Па ако е така, нека му платат и карта за контрола“.

5 коментари | станала популарна пред 1 година, 11 месеци | проблем? | категорија: Сешто

Phun

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (lifehacker.com)

Знам... не е Македонска страница... Знам, не е којзнае каква статија... Али програмчево е интересно!!! Стварно да се заигра човек :) Станува збор за physics simulator... ѕирнете го :)

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Љубов на буткање

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (on.net.mk)

Алкохолот не само што може да направи една девојка поубава во очите на едно машко, туку тој може да ја направи баш - перфектна.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Симпсонови во живо

пријавена пред 2 години. (www.on.net.mk)

Задолжителна галерија за секој обожавател на Симпсонови

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

30 пораки за грешка што не сакате да ги видите

пријавена пред 2 години. (www.cracked.com)

... ама баш никогаш :) My favs: #6 beam me up Sco.... #2 say what one more goddamn time!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Мозок vs Компјутер

пријавена пред 2 години. (scienceblogs.com)

Единствен начин компјутерџиите да научат малце биологија... и vice versa :)

0 коментари | проблем? | категорија: Наука

YouTube Awards 07

пријавена пред 2 години. (www.youtube.com)

Најдобрите клипови на YouTube за 2007 во 12 категории. Моја препорака, клипот од Eyewitness категоријата...

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Петиција...

пријавена пред 2 години. (www.petitiononline.com)

За Македонија!

0 коментари | проблем? | категорија: Политика

Е, ова е држава!

пријавена пред 2 години, 1 месец. (www.vecernji.hr)

Знам дека не и е место на статијава тука. Но, Македонија може да научи лекција од ова!

2 коментари | проблем? | категорија: Политика

Топ Гиар рецензија на Југо 45

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.on.net.mk)

Ми тргна со Топ Гиар :) Прилично стара, но сепак добра рецензија на Југо 45. Нормално, ко и секогаш, малце претерува... но сепак тука негде е. (не знам дали може Југо да се стави во категорија спорт? :) )

3 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Топ Гиар во Формула 1

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.on.net.mk)

Колку ќе се снајде аматер во Формула 1... Колку ќе биде брз.. дали ќе тргне уопште :) Мноооогу добра епизода!

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

BMW-ме-мрзи-да-возам-систем

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (www.on.net.mk)

Си вртиш кругче, колата памти што си напраил, после си вози сама.... или нешто слично :) TopGear епизода што вреди да се види :)

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 4 месеци | проблем? | категорија: Спорт

Каде се наоѓа Штулов?

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (kajgana.com)

Греота, срамота... не знам што... Не е прв пат да заприметам наши институции и поединци да се пишат за ф***мци ...

3 коментари | станала популарна пред 2 години, 4 месеци | проблем? | категорија: Политика

Кавадарци VS Неготино

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (www.vest.com.mk)

Кој има подобра ж`та? Кој прае поубаво вино, А? И... од кај Неготино вода за базенот !? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Лош... лош ден...

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (www.on.net.mk)

Компилација од најдобрите снимки кога компјутерот не е најпослушен :)

0 коментари | проблем? | категорија: Бизнис

Хрватите го обраа бостанот

пријавена пред 2 години, 4 месеци. (www.dnevnik.com.mk)

Подарок за Билиќ ... нека се освежи човекот, де :)

2 коментари | станала популарна пред 2 години, 4 месеци | проблем? | категорија: Спорт