Инфо за TargeT

Корисник од:
3 јануари 2008
Пријавени статии:
13
Популарни:
2
Однос на популарност:
15%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот TargeT (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Најдобриот битбоксер во Светот

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (www.srkaj.com)

Србин, циган, и стварно е најдобар. Погледнете.

6 коментари | проблем? | категорија: Забава

Mgestyk

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.srkaj.com)

Нов вид на (гејминг) искуство. Wii беше нешто, но ова ставрно е лудо. RIP маус, rip тастатура.

1 коментар | проблем? | категорија: Технологија

Омилена секс поза

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (srkaj.com)

Која е омилена секс поза на Никола Груевски? 69 + ддв.

4 коментари | проблем? | категорија: Забава

Откачени фобии

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (srkaj.com)

Ова е листата на најоткачени фобии. Hippopotomonstrosesquippedaliophobia, Euphobia, Phronemophobia...

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

fit-PC Slim - најмалиот PC

пријавена пред 1 година, 5 месеци. (www.srkaj.com)

fit-PC Slim - најмалиот персонален компјутер кој подржува Windows XP и Linux.

4 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Како да гледате YouTube видеа во HD?

пријавена пред 2 години. (srkaj.com)

Доста корисна финта. Се што треба да направите е да го додете &fmt=18 на крајот од видеото. Резултатите се феноменални.

5 коментари | станала популарна пред 2 години | проблем? | категорија: Сешто

Бик во затвор 2 години

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (srkaj.com)

Бикот Мицко ќе оди во затвор 2 години заедно со неговиот газда. Бикот ќе му прави друштво во затворот во Нови Сад бидејќи нема кој да го чува, додека сопственикот е во затвор.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

300 креативни реклами

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (srkaj.com)

Збирка од 300 креативни реклами на познати продукти.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Најголемиот базен во Светот

пријавена пред 2 години, 2 месеци. (srkaj.com)

Има должина од 915 метри и покрива површина од 80 937 m2, најдлабоката точка е 35 метри, а за да се наполни целиот се потребни 250 милиони литри вода. Инфо, видео и галерија...

1 коментар | станала популарна пред 2 години, 2 месеци | проблем? | категорија: Култура

Мадр факр

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (srkaj.com)

Влегува малиот Трпе дома и гледа како непознат човек го отвара фрижидерот. - Чичко вие сте новиот беjби ситер? - Не, ја сум новиот мадр факр!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Во комшии

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (www.srkaj.com)

Мајката и вика на ќерката: - Јана јас ќе одам во комшии и се варќам за 10 минути а ти промешувај го ручекот на 30 минути.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Магичен Базен

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (srkaj.com)

Си биле Aмериканец, Mакедонец и Rусин. Биле на базен каде што кога ќе речат нешто, водата се претвара во тoа!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Новогодишниот огномет во светот

пријавена пред 2 години, 3 месеци. (srkaj.com)

Видео збирка со огномети во поглемите градови во светот оваа година.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто