Инфо за Supergirl

Корисник од:
31 август 2007
Пријавени статии:
36
Популарни:
16
Однос на популарност:
44%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот Supergirl (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Robocop (2010)

пријавена пред 1 година, 8 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Како дете што растело со филмови и цртани за суперхерои, сеуште сум огромен фан на истите. Она што посебно е радува деновиве, е информацијата дека се спрема нов филм Robocop (2010).

2 коментари | проблем? | категорија: Блогови

IMDB хакнат!

пријавена пред 1 година, 8 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Најголемата датабаза за филмови од синоќа е во хаос. Најлогичното објаснување е дека е хакната.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Saw V тизер-трејлер

пријавена пред 1 година, 8 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Излезе првиот тизер трејлер за најновото продолжение на Saw што следува на Halloween годинава.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Saw V постер

пријавена пред 1 година, 9 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Постерот, нема потреба да се коментира! Како и предходните, едноставно говори сам за себе.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Larry Harmon (1925 - 2008)

пријавена пред 1 година, 9 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Вчера, на 83-годишна возраст, почина Larry Harmon, човекот кој стои зад името Bozo The Clown.

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Movie check : WALL- E постигна рекорд!

пријавена пред 1 година, 9 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

По само 3 дена од премиерното прикажување, на најдобар филмски сајт, постигна рејтинг од 9.3!

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Погрешна вест!

пријавена пред 1 година, 9 месеци. (kirilica.com.mk)

Незнам дали луѓево не разбираат англиски или пак не се упатени во филмската уметност, ама знам дека глупости пишуваат.

6 коментари | станала популарна пред 1 година, 9 месеци | проблем? | категорија: Сешто

Indiana Jones & the Mystery of the LOST Island

пријавена пред 1 година, 10 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Филм : Indiana Jones & the Mystery of the LOST Island

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

На кеј!

пријавена пред 1 година, 10 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Неочекуваниот дожд што заврна во четвртокот во центарот на градот, ги фати неспремни кафулињата на кеј.Веќе наредниот ден, тоа што немаше ниедно облаче на небото, го искористија истиве. Парчињата мебел се сушеа на примитивен начин и кејот изгледаше вака...

0 коментари | станала популарна пред 1 година, 10 месеци | проблем? | категорија: Вести

Skazi во Скопје!

пријавена пред 1 година, 10 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Skazi повторно во Скопје!

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Иселенички џубокс

пријавена пред 1 година, 10 месеци. (novinarskiblog.blogspot.com)

„Ние Македонците сме како пиреј.Колку сакаш кошкај не, корни не нас повторно не има.“ - Петре М. Андреевски.

3 коментари | проблем? | категорија: Сешто

"Wanted" - новиот трејлер

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Погледнете го новиот трејлер за акцијата која излегува нареден месец, "Wanted"!

0 коментари | проблем? | категорија: Култура

Во "Castro" !

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (novinarskiblog.blogspot.com)

Клубот Castro

8 коментари | проблем? | категорија: Забава

Екстазито е лек !

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (kirilica.com.mk)

Екстазито лечи!

0 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Фреквенции

пријавена пред 1 година, 11 месеци. (vuna.info)

Спот кој вреди да се погледне

2 коментари | проблем? | категорија: Култура

Што по сесија?

пријавена пред 1 година, 12 месеци. (recyclebinmk.blogspot.com)

Што се случува по напорна сесија и колоквиумска недела? Еве предлози

0 коментари | станала популарна пред 1 година, 12 месеци | проблем? | категорија: Забава

Евровизија...

пријавена пред 2 години. (recyclebinmk.blogspot.com)

Што се очекува од годинешнава Евровизија, по преслушување на сите кандидати

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Протест за Македонија!

пријавена пред 2 години, 1 месец. (recyclebinmk.blogspot.com)

Да не се предаваме лесно, да се бориме за нашето име, за нашиот идентитет!

7 коментари | станала популарна пред 2 години, 1 месец | проблем? | категорија: Вести

Добитници на Оскар

пријавена пред 2 години, 1 месец. (www.people.com)

Погледнете ги номинираните и победниците на Оскарите, одржани вчера.

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 1 месец | проблем? | категорија: Вести

Најакционата слика на сите времиња

пријавена пред 2 години, 1 месец. (crapwerk.blogspot.com)

Слика со најголемите акциони херои на нашето време

0 коментари | проблем? | категорија: Забава