Инфо за Slick

Корисник од:
22 мај 2009
Пријавени статии:
95
Популарни:
0
Однос на популарност:
0%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот Slick (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

I Wanna F**k u In The Ass

пријавена пред 7 месеци. (www.men.mk)

Ова е добра причина зошто во денешно време навистина имате потреба да научите англиски јазик. Ако не за повеќе, барем за да не се обрукате.

5 коментари | проблем? | категорија: Забава

Јапон од Кавадарци

пријавена пред 7 месеци. (www.men.mk)

За да бидеме во тек и со останатите новости кои ги нема по скопските телевизии еве додадовме едно клипче од еден "Хаутичен металец" па да погледнете што сè се случува и надвор од главниот град. Можеби треба да се напомене и впечатокот..

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Не враќа на вашиот повик?

пријавена пред 7 месеци. (www.men.mk)

Излегувате во град, запознавате девојка која ви го привлекува вниманието, имате желба повторно да ја видите. Некако преку муабет доаѓате до нејзиниот телефонски број и веднаш уште утредента се обидувате да ја исконтактирате.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Бескорисен сум! Помош!

пријавена пред 7 месеци. (www.men.mk)

Дали се почесто се наоѓате себе си како дремете целодневно на Facebook?

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Стара Галаксија - место за уживање

пријавена пред 7 месеци. (www.men.mk)

Во прекрасен дрвен амбиент, со многу весели луѓе, убава музика, храна од парчето диња во пршута па се похованите маслинки, голем избор на вина, во Четвртокот го дочекавме највкусното отварање на новата "Стара Галаксија".

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Најомразените ликови на Facebook

пријавена пред 7 месеци. (www.men.mk)

Има работи на Facebook што ме вадат од кожа. Едноставно, не можам да ги гледам. Работата е што некои луѓе премногу сериозно си ја сфатиле целата ситуација, па недостатокот на внимание во реалниот живот, си го надокнадуваат тука.

1 коментар | проблем? | категорија: Блогови

И невозможното се случува

пријавена пред 7 месеци, 1 седмица. (www.men.mk)

Одлична реклама која преу екстремно смешната содржина ве уварува дека и невозможното се случува. Кога ја гледав рекламава се изнасмеав до солзи, морав да ја ставам :)

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Женски прирачник за броење

пријавена пред 7 месеци, 1 седмица. (www.men.mk)

Еве нешто што најдов зафрлено по страниците на славниот Facebook. Ова е прирачникот за броење кај денешните жени.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Хитот на денот - Те Мразам

пријавена пред 7 месеци, 2 седмици. (www.men.mk)

Денес како хит на денот ја избравме Те Мразам - Кирил Трајковски, песна која очигледно зборува за филозфијата на взаемното функционирање на мажите и жените.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Секс ради реда

пријавена пред 7 месеци, 2 седмици. (www.men.mk)

Често пати сме слушале за секс ради реда, што во суштина претставува секс за една вечер. Тоа е оној секс што се случува кога сте сами веќе подолго време имате голема потреба за секс, наоѓате девојка, која и да е и го правите тоа.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Google Translate на македонски

пријавена пред 7 месеци, 2 седмици. (www.men.mk)

Со големо задоволство ви претставуваме дека од денес Google Translate нуди превод и на македонски јазик.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Web Site Story

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Уште едно одлично видео кое ја покажува максималната креативност на College Humor, а воедно и патетичната ситуација која го надвладеа светот... Прекрасна изведба, погледнете!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Против модерниот фудбал

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Дали ги паметите деновите кога фудбалот беше страст, беше љубов, беше одлична атмосфера, беше пристаплив, дали ги паметите деновите кога фудбалот беше спорт?!

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Опуштени при секс со непознато лице

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Често пати може да се погодите во ситуација кога седите со девојка која премногу малку ја познавате и ве фаќа некој срам како да ја ослободите гардеробата пред неа? Ве фаќа паника?! Погледнете го видеото и опуштете се!

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Facebook зависници

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Ова е одлична реклама која на најхумористичен начин го прикажува она што навистина секојдневно се случува кај сите нас. Еве какви последици би имале сите ние ако сето ова вака продолжи.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Дневникот на една жена - Странец

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Почнувајќи од денес па секоја наредна среда ќе имате можност да допрете до тајните на една жена. Ќе имате прилика да видите какви се нивните гледишта, како они нè доживуваат нас, како изгледаат кога се очајни, кога се спремни да ви дадат сè, кога вие сте и само за забава,

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Ноќниот живот во Скопје

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

После сето она што можевте да го прочитате на овој портал и сето она што секојдневно можеме да го доживееме кога и да сакаме да излеземе во диско клуб, какво би било вашето мислење за ноќниот живот во Скопје?

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Dana Hamm

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Благодарение на добро оформеното тело и енормната сексипилност Dana Hamm се најде и во нашата галерија. Dana Hamm всушност е позната фитнес моделка чиј лик изобилува по магазините.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Тоа е само нивната вагина!

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (www.men.mk)

Eве како жените гледаат на својот полов орган. Погледнете ова може да биде мнооооогу корисно за оние кои сакаат да знаат со што си имаат работа!

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Мажи vs. Жени - Туш

пријавена пред 8 месеци. (www.men.mk)

Сте се запрашале некогаш зошто вашата драга ја нема дооооооооолго време коа ќе каже дека оди да се тушира? Еве зошто!

1 коментар | проблем? | категорија: Забава