Инфо за LoisLane

Корисник од:
2 септември 2007
Пријавени статии:
2
Популарни:
0
Однос на популарност:
0%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот LoisLane (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Полицаецот од Беверли Хилс се враќа!

пријавена пред 1 година, 10 месеци. (kirilica.com.mk)

Наскоро ќе почне снимањето на четвртото продолжение од крими - комедијата.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Тоше снимил два дуето со внукот Кристијан

пријавена пред 1 година, 10 месеци. (kirilica.com.mk)

Тоше Проески снимил два дуета со внукот Кристијан, а една од композициите ќе се најде и на неговиот долгоочекуван англиски албум.

2 коментари | проблем? | категорија: Вести