Инфо за Lavot

Корисник од:
11 април 2007
Пријавени статии:
267
Популарни:
68
Однос на популарност:
25%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот Lavot (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Неодоливи слатки

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.taratur.com)

..очигледно се работи за реномирана слаткарница со многу муштерии, кои не потпаѓаат под пропагандите на злите сили и не се согласуваат со вакви монтирани процеси...

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 6 месеци | проблем? | категорија: Сешто

Виц на неделата

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.taratur.com)

Чак Норис....

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Владата на Шри Ланка ќе одгледува марихуанa

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.taratur.com)

Некои држави во Америка веќе дозволија продажба на канабис во медицински цели, а ваква делумна легализација спроведоа и неколку европски држави, како Германија или слободната Холандија. Но Шри Ланка отиде чекор напред.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

Македонија може да ја отфрли спогодбата и да го добие спорот во ОН

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.taratur.com)

САД ќе упатат уште еден притисок кон Атина, пишуваат грчките медиуми. Доколку јужниот сосед не попушти, Македонија ќе ја напушти привремената спогодба и ќе го добие спорот во ОН.

40 коментари | станала популарна пред 1 година, 6 месеци | проблем? | категорија: Политика

СДСМ или СДСЦ?

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (novamakedonija.com.mk)

Веќе неколку конгреси по ред Социјалдемократскиот сојуз на Македонија покажува дека темелната вредност му е - Бранко Црвенковски.

15 коментари | проблем? | категорија: Политика

Видео: Пијаница злоставуваше теренец

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.taratur.com)

И будалиот бега од пијаниот, но што да прави теренецот паркиран на плоштад. Минувачите во Сан Антонио во Тексас не можеа да поверуваат на своите очи кога пијан маж среде бел ден се обиде да издупи еден Тојота теренец.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Видео: Клуж ги совлада Римјаните

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (www.taratur.com)

Хуан Кулио среде Олимпико два пати ја шокираше Рома за неверојатна победа на Клуж. Челзи и Атлетико супериорни, Барселона, Интер и Шахтјор со заслужени победи, а Анортозис извлече реми во Бремен. Целосен извештај од колото, зачинето со многу видеа!

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Ќе им ебеме мајката, ќе им дадеме пет парчиња

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

По убедливата победа против Естонија, новиот босански селектор Ќиро Блажевиќ видно расположен, на прес конференција појасни како ги мотивирал фудбалерите.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

За многу години нека ни е Денот на независноста!

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Македонија денес празнува 17 години од својата независност. На 8 септември 1991, македонскиот народ на референдум со огромно мнозинство се изјасни за самостојна и суверена држава. Видео!

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 7 месеци | проблем? | категорија: Вести

Видео: Шкотска на колена!

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

По постигнатиот погодок и доминацијата во првото полувреме, нашите репрезентативци одлично го сочуваа водството кое ни ја донесе првата победа во квалификациите за Светското првенство во 2010 година.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Погледнете ја дисциплината – скок со водка!

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Додека цел свет ја тресе допинг треска кај атлетичарите, рускиот скокач во височина Иван Ухов си појде на митинг поштено натрескан. Русинот не е било кој, го има шестиот резултат на сите времиња.

2 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Атински нацистички дебати

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

„За време на фашистичката окупација во Лерин и Воден присуствувал еден бугарски капетан, Гоце... Гоце Делчев кој на населението ако сакало да се спаси му давал Карта Лична...“ - Не, не е заебанција од К-15, туку грчка дебатна емисија во која се разглобува македонското прашање!

6 коментари | станала популарна пред 1 година, 7 месеци | проблем? | категорија: Политика

КОЈ МРАЗИ ГРЦИ?

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (jivanovska.blog.com.mk)

Мака ми е од овој народ. Мака ми е од текстови на глувци и зајаци кои се удираат во гради за Македонија и за името. Факт е дека земјава ни е многу убава, ама народов ја упропастува....

6 коментари | проблем? | категорија: Политика

Порно антика

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Луѓето отсекогаш биле опседнати со сексот, а во недостиг на порно сајтови, филмови за возрасни, магазини и тн. си правеле парички, вазни, скулптури и на нив слични артефакти. - И таму се забележуваат ’жанрови’ - орален, тројка, оргија, а нормално за нашите јужни соседи има и геј :)

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Роналдињо си праша, Швеѓанката одби!

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Бразилскиот волшебник и шведската фудбалерка престојувале во ист хотел во Пекинг. Роналдињо ја бендисал, почнала голема офанзива, дури и ја запросил, но типката успешно се одбранила.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

ГРУЗИСКАТА ВОЈНА ОД 2008

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (kicevo.blog.com.mk)

Исрпна и одлична анализа поткрепена со историски факти за војната во Грузија.

7 коментари | станала популарна пред 1 година, 7 месеци | проблем? | категорија: Политика

Исинбаева, Исинбаева, Исинбаева!!!

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Руската атлетичарка влезе во историјата со феноменалниот скок од 5.05 метри. Во драматична завршница, откако ги елиминираше конкурентките, Елена Исинбаева приреди фасцинантно шоу!

1 коментар | станала популарна пред 1 година, 7 месеци | проблем? | категорија: Спорт

Медицински феномен: Преживеал по 15 минути без кислород

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Тригодишниот Лазар Огњеновиќ е вистинско медицинско чудо. Иако цели 15 минути поминал во ледена вода и не само што преживеал, туку и одлично напредува.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Интернет домени – златни кокошки!

пријавена пред 1 година, 7 месеци. (www.taratur.com)

Годишната заработувачка од препродажба на Интернет домени во светот достигна една милијарда долари на годишно ниво, се наведува во проценките на списанието DN Journal.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

Видео: Бескорисна апликација за 1000 долари!?!

пријавена пред 1 година, 8 месеци. (www.taratur.com)

Пред Apple да ја отстрани i Am Rich апликацијата од своите iTunes App Store осуммина луѓе платија неверојатни 999.99 долари за апликацијата која не прави ама баш ништо. Или што би рекле кај нас, само за чалам!

3 коментари | станала популарна пред 1 година, 8 месеци | проблем? | категорија: Технологија