Инфо за Iko

Корисник од:
16 мај 2007
Пријавени статии:
7
Популарни:
3
Однос на популарност:
42%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот Iko (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Непријател бр.1

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (footballmacedonia.blogspot.com)

Чудна наградна игра - наградата е еден билет за натпреварот Македонија - Хрватска на 17 ноември

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 5 месеци | проблем? | категорија: Спорт

Бразил 2014

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (footballmacedonia.blogspot.com)

Конечно, Бразил ја доби организацијата на Светското првенство во 2014 година. Јужна Африка во 2010, па потоа Бразил во 2014 - ќе се изнашетаме :-)

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Зошто мора да ја победиме Хрватска?

пријавена пред 2 години, 5 месеци. (footballmacedonia.blogspot.com)

Бидејќи ако не победиме ќе биде страшно! Читај зошто ќе биде страшно...

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 5 месеци | проблем? | категорија: Спорт

Блогери во списание!

пријавена пред 2 години, 6 месеци. (footballmacedonia.blogspot.com)

Esport реши да ги вклучи и мислењата/текстовите/коментарите на блогерите во списанието... Спортските блогери се разбира...

0 коментари | станала популарна пред 2 години, 6 месеци | проблем? | категорија: Спорт

Едно купче интервјуа

пријавена пред 2 години, 6 месеци. (footballmacedonia.blogspot.com)

На кој му се чита - едно купче интервјуа од изминатава година. Панчев, Катанец, Шампањ, Ерл, Костовски, Николовски.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Браво Севиља!

пријавена пред 2 години, 10 месеци. (footballmacedonia.blogspot.com)

Во увертирата пред финалето на Лигата на шампионите следната недела, Севиља по втор пат го освои Купот на УЕФА. Искрено, во текот на натпреварот моите симпатии беа повеќе накај Еспањол. Од финалето можат да се извлечат две важни поуки.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Pet Bruke

пријавена пред 2 години, 11 месеци. (maknba.com.mk)

НБА има глупи правила и поради нив, тоталното немање слух и било каква човечност, Гејм 5 од она што требаше да биде најдобрата серија во овој плеј-оф ќе стане серија во која ќе мораме да го видиме хоророт наречен Пет Бурк на теренот.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт