Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на статии за кои гласал корисникот Bujar, заедно со рсс каналот со статиите за кои гласал.

Видео: Аркан планираше да го убие претседателот на УЕФА

пријавена од Lavot пред 2 години, 2 месеци. (www.taratur.com)

Српската телевизија Б92 го прикажа првиот дел од емисијата „Инсајдер“, која ја прикажува улогата на Аркан во српската мафија и неговите „фудбалски моменти“. Аркан имал намера да го убие претседателот на УЕФА.

0 коментари | проблем? | категорија: Спорт

Страшна судбина на едно битолско новороденче

пријавена од jpetrov пред 2 години, 2 месеци. (www.a1.com.mk)

Страшна судбина на едно битолско новороденче. Родено со тешка аномалија, родители во шок, препуштено на грижата на медицинските сестри. Бебето сместено на Клиниката за неврохирургија во Скопје стана миленик на персоналот.

5 коментари | станала популарна пред 2 години, 2 месеци | проблем? | категорија: Вести

„Еден застрелан за убиството на полицаецот...“

пријавена од глиша пред 2 години, 2 месеци. (www.makfax.com.mk)

Според насловот на Макфакс мислиш дека МВР се одмаздило за убиството на полицаецот.

2 коментари | станала популарна пред 2 години, 2 месеци | проблем? | категорија: Вести