Инфо за ARCHER

Корисник од:
22 февруари 2009
Пријавени статии:
12
Популарни:
0
Однос на популарност:
0%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот ARCHER (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

Caramelo™

пријавена пред 1 седмица. (caramelo.mk)

Поинаква кафетерија со пијалаци за носење. КАФЕ2GO.

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

МЕДИУМИ.МК

пријавена пред 4 месеци, 4 седмици. (www.mediumi.mk)

Сите медиуми на едно место. Информирањето никогаш не било полесно.

0 коментари | проблем? | категорија: Вести

ИНТЕРВЈУ СО КАТАРИНА ИВАНОВСКА

пријавена пред 5 месеци. (www.gurman.mk)

ДАЛИ ГОТВИШ И ШТО Е ТОА ШТО НАЈДОБРО ЗНАЕШ ДА ГО ЗГОТВИШ? - Обожувам да готвам. Најдобро знам да подготвам потаж од зеленчук, ориз на хотелски начин и разни салати како туна салата со рукола, пченка, сончоглед, семки, ротквички, маслинки и … ако кажам сѐ, нема повеќе да ми биде таен рецептот!

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

ИНТЕРВЈУ СО ПЕЦЕ - СУПЕРХИКС

пријавена пред 6 месеци, 1 седмица. (www.gurman.mk)

„Едноставно, мораме веднаш на почетокот: „сакаш свежо овошје, портокал, банана… малини, јаболки, јагоди, киви, кајсии и сливи?“ - Еве веднаш ќе ви кажам. Сакам банани, портокал – не баш, малини – уф да! Јаболки – така-така, киви – понекогаш… кајсии и сливи – за или по запек...“

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

ГАСТОНОМИЈА НА БИЕНАЛЕТО - УНИШТЕНА ПРЕКРАСНА ИДЕЈА!

пријавена пред 6 месеци, 3 седмици. (www.gurman.mk)

„Ако решивме да им прогледаме низ прсти на организаторот и на луѓето вработени во ресторанот „Пивница“ за време на италијанската гастрономска вечер, овој пат тоа нема да го направиме. Ќе се запрашате зошто. Еве зошто. И на првата и на втората вечер владееше целосен хаос...“

0 коментари | проблем? | категорија: Забава

Гурман™ Форум » Прв македонски форум за храна и готвење.

пријавена пред 7 месеци, 1 седмица. (gurman.mk)

Првиот македонски форум за храна и готвење.

2 коментари | проблем? | категорија: Забава

Македонска тастатура v3.0 за iPhone 2G/3G/3Gs

пријавена пред 7 месеци, 3 седмици. (iphone.blog.com.mk)

Најновата верзија на единствената македонска тастатура за iPhone.

0 коментари | проблем? | категорија: Технологија

РЕЦЕПТ: НОВО ИМЕ ЗА 7 ДЕНА

пријавена пред 8 месеци, 4 седмици. (www.lebisolmagazin.mk)

Во духот на секојдневието последнава година, ЛЕБиСОЛ Магазин ќе го промени своето име! Деталите и причините ќе ви ги објасниме дополнително, откако ќе го зготвиме овој рецепт заедно со вас.

2 коментари | проблем? | категорија: Вести

ИНТЕРВЈУ: ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ

пријавена пред 10 месеци. (www.lebisolmagazin.mk)

Некаде помеѓу редовните прошетки на запознавање на прекрасниот Вук со нејзиното Скопје, поразговаравме со поп ѕвездата Тијана Дапчевиќ за омиленото јадење, македонската и српската кујна, за мајчинството…

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

Време е за јагоди!

пријавена пред 10 месеци, 1 седмица. (www.lebisolmagazin.mk)

Јагодите ги преплавија нашите супермаркети и зелени пазари. Меѓутоа, малку од нас знаат дека освен што се освежителни и вкусни за јадење, јагодите се мошне корисно овошје...

1 коментар | проблем? | категорија: Сешто

ЛЕБиСОЛ Магазин™ » Портал за храна и готвење.

пријавена пред 1 година. (www.lebisolmagazin.mk)

Најдобриот македонски портал за храна и готвење.

1 коментар | проблем? | категорија: Забава

колектив™ » Дизајн и маркетинг.

пријавена пред 1 година, 1 месец. (www.kolektiv.mk)

Надвор од клишето на нашите маркетинг агенции.

0 коментари | проблем? | категорија: Култура