Инфо за Бунка

Корисник од:
4 април 2007
Пријавени статии:
136
Популарни:
74
Однос на популарност:
54%

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Долу е листата на страници кои ги пријавил корисникот Бунка (рсс канал).Еве ја и листата на статии за кои гласал корисникот.

И он се врати! Бранко човекот со образ

пријавена пред 11 месеци. (bunka.blog.com.mk)

Ако мислиш дека ти и Љубчо повторно ќе жарите и палите гадно си се заебал.Во моментот кога тебе ќе те нема во СДСМ и реално и физички,јас прв ќе гласам за новите дечки,иако сеуште не ги знаеме идните нови дечки во СДСМ.Си чул ли ти за политичка одговорност и што таа повлекува со себе?

2 коментари | проблем? | категорија: Блогови

About:blank

пријавена пред 11 месеци. (www.blanksite.com)

Приумира ова или умрено е? Кајмаков, кајмаков...

13 коментари | проблем? | категорија: Сешто

Шако Полумента рулз

пријавена пред 11 месеци, 2 седмици. (jovanatozija.blogspot.com)

Окезен Кинез на каса, само се смешка и ништо не зборува, во позадина Миле Китич, а на каса стојат дечко и девојка и се расправаат дали да купат ЦД од Драгана Мирковиќ или Шако Полумента. А јас кога стигнав во домов со пакетот, натоварена како магаре отклучувам влезна врата, еден Шваба позади мене...

1 коментар | станала популарна пред 11 месеци, 2 седмици | проблем? | категорија: Блогови

Претседателе збогум...

пријавена пред 1 година. (bunka.blog.com.mk)

ПРЕТСЕДАТЕЛЕ Бранко Црвенковски ИСКРЕНО ви посакувам да доживеете живот во старост, потополн ист живот како што во еден дел беше мојата младост.

2 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Вежбална „Куде шефа“

пријавена пред 1 година. (bunka.blog.com.mk)

Убав сончев ден 6 април, во тек се припреми за настаните на 9 или 10 април, лето 2009... - Повторувајте сите по мене: Акција одма! Ова не смее вака да заврши!

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Кафана „Кај Црквата“

пријавена пред 1 година. (bunka.blog.com.mk)

Се собрале една вечер во една фраерска скопска кафана, Б.Ц., Б.Г., Ѓ.И., Љ.Ф.Д., В.М., а бил и С.О. со брат му В.О. кој чувал стража пред врата. Требало да се појави и Н.Г. ама му се дупнала гумата на томосот, па заглавил на вулканизер, на негова несреќа вулканизерот бил вмро-овец и коа го видел...

1 коментар | проблем? | категорија: Блогови

Еден борец за слобода на мислата и толеранција

пријавена пред 1 година. (bunka.blog.com.mk)

Колку толерантна изјава: - „Ми се сере од жени кои не сакаат да абортираат!“ Блеска слобода на мисла и говор, ептен толерантно!

7 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Геровски се профилира како психијатар

пријавена пред 1 година. (bunka.blog.com.mk)

Геровски сите останти кои не се неговата линија на размислување по интернетов ги прогласи за ненормални. Цитат:

4 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Соња Исмаил - Лицемерката

пријавена пред 1 година. (bunka.blog.com.mk)

Соња Исмаил демантира дека била организатор на протестот. А јас со свои очи видов дека таа е еден од креаторите на групата на Фејсбук...

24 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Сакам да бидам претседател

пријавена пред 1 година, 1 месец. (www.youtube.com)

Аааааааааа...... =))))))

3 коментари | станала популарна пред 1 година, 1 месец | проблем? | категорија: Политика

Пет причини да не му верувате на Љубав Шврчковски и Бране Геријатриски

пријавена пред 1 година, 1 месец. (bunka.blog.com.mk)

Љубав Шврчковски и Бранко звани новинар Геријатриски имале непосредни бизнис колумнистички односи во минати предизборни денови и се докажани импотентни лажачи на широки народни маси.

11 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Љубав Шврчковски

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (bunka.blog.com.mk)

Љубав Шврчковски звани Шврчко е скопски фраер кој претендира да стане најфраер дете на векот. Пред некој ден јавно ја презентираше својата желба да биде институционален фраер на векот, смислата на космосот, љубав нашег живота, багрем кој виси над бездна!

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Обама Синдром

пријавена пред 1 година, 2 месеци. (bunka.blog.com.mk)

Обама Маркетинг Стратеџи Фор Президенси

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Оскаровец

пријавена пред 1 година, 3 месеци. (ajvar.blog.com.mk)

Филмов доби Оскар во категоријата брзи филмови на овогодишниот фестивал.

0 коментари | проблем? | категорија: Блогови

А калуѓерите, ќе плаќаат ли данок за неженење?

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (bunka.blog.com.mk)

Ели праша: А калуѓерите ќе плаќаат ли данок на државава ако не стапат во брак на 26/28 години? Одговор има?

8 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Блогови

Гугл пак напаѓа, SearchWiki

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (googleblog.blogspot.com)

Знам дека не е на македонски, но бидејќи на никој не му текнало да пише на македонски, еве ви на Инглиш! :)

2 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

Фрчковски повторно завива

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (bunka.blog.com.mk)

Во одбрана на делото и ликот на Ффффррчковски во очекување сум да ми се залепат епитети од типот на неонацист, шовинист, вмро-овчар и сл. демагогии. Однапред благодарам. Повелете!

18 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Dihydrogen Monoxide!

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (anti-istorija.blog.com.mk)

Ми треба ваша помош, може на овој пост да гледате како на петиција. Целта на оваа „петиција“ е да се подигне свеста на народот за опасна хемикалија, со која, за жал, премногу луѓе имаат секојдневен контакт. Се работи за хемикалијата Dihydrogen Monoxide!

5 коментари | проблем? | категорија: Блогови

Okta village travel

пријавена пред 1 година, 4 месеци. (www.oktavillagetravel.com)

Селскиот туризам во експанзија. =))

2 коментари | станала популарна пред 1 година, 4 месеци | проблем? | категорија: Вести

Блогот кој се претвори во школска лектира

пријавена пред 1 година, 6 месеци. (bunka.blog.com.mk)

На почетокот од 2008 година, како дел од едицијата „Блог-записи“, излегува второто печатено дело на Дејан Велкоски, збирката раскази „Последниот македонски хакер“...и изборот за лектирно дело во неколку училишта низ државата.

4 коментари | станала популарна пред 1 година, 6 месеци | проблем? | категорија: Култура