Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

pomos za leon!

пријавена од annie пред 4 месеци, 2 седмици. (forum.kajgana.com)

se raboti za maliot Leon edinstvenoto dete so transplantiran crn drob vo Makedonija,koe itno mora da zamine na lekuvanje vo Brisel,belgija.site koi se vo moznost da pomognat!tel.za donacii 070 143 183 od mrezata na t_mobile!!!!!!!

проблем? |  кој гласал? |  категорија: Блогови

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.