Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Контрола

пријавена од jasnesumjas пред 2 години, 10 месеци. (oksimoron.blog.com.mk)

На мајка ти во пичката! Да ти ебам цела фамилија по список! Курви и педери! Пички досадни и глупи курци! Кретени! Идиоти! Ебете се во газ! Пушете курови! Ѓубриња смрдливи! Одебете! Ма, идете у курац! Не, не ми е хакиран блогот. :) Ниту пак некој ме изнервирал. А немам ни ПМС. Јас само

станала популарна пред 2 години, 10 месеци | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Блогови

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.