Што е Кајмакот?

Кајмакот е интерактивен интернет сервис кој содржи врски до интересни интернет статии од македонски страници или македонски автори. Интересните статии испливуваат на површина со гласање на уредниците - урeдници сте вие посетителите.
Повеќе.

Свежи страници

Гласајте за штотуку објавените страници и направете ги популарни.

 

Пријави страница

Пријавете интересна страница за да ја споделите со останатите.

Кајмакот се пензионира на 10.04.2010. Ова што го гледаш е статичка верзија преземена на 10.04.2010. Од април 2007 до април 2010 на Кајмак.от се регистрираа 1.449 корисници и пријавија 5938 страници. Гласаа 58.519 пати и 2.517 страници станаа популарни. Од април 2007 корисниците коментариаа 14.889 пати и 11.641 пати гласаа за туѓите коментари на страниците.

Г-точката- аларм за задолжително сексуално образование во партиите

пријавена од femgerila пред 1 година, 1 месец. (femgerila.crnaovca.mk)

Драга Марина, Ти пишувам како твоја сограѓанка која е загрижена за сексуалната неедуцинарост на дел од младината во нашата држава која себеси се нарекува- унија на млади сили на вмро-дпмне. Маринче, пред целата македонска јавност, ти, во името на унијата на млади сили, го запраша професорот Фрчков

станала популарна пред 1 година, 1 месец | проблем? |  кој гласал? |  категорија: Блогови

За да коментирате треба да се најавите или регистрирате.


 • -2 гласови

  Е што е сега ова?
  Демек замена на тези а?

  Не е Фрчкоски некултурен, а и доколку е - па што (!), туку овие копиљациве од ВМРО се сексуално необразовани.

  Патетика! :)))))))))

 • +4 гласови

  Тууу бре ама се насекира. Не е ова политички пост не бери гајле. Еве јас ради би напишала и за Фрле нешто ама се` што имав кажав за него во истиов пост. Батали политика овде за секс праиме муабет, а Фрле е грдичок и низок така што...
  Башка човекот е создаден за мајтап и веќе по нетов лом го направија. Види и на јутјубо постарите к-15 клипчиња посветени на фрле. закккооон

 • +1 глас

  :))))))) Ма мани ме будала! Гледам политика кај што очигледно ја нема. :)))

 • +2 гласови

  Топ пост! Јас имам и едно видео што може да се пушти при такви едукативни сеанси.

 • +1 глас

  јас ако сакате за пракса можам да се понудам.

 • +3 гласови

  Се ставам на располагање и јас. Сè за партијата и едукација на младите! ако треба шо треба...

 • +4 гласови

  некој *----* кој бил искомплексиран оти не знаел кај е *----* ве изминусирал, но еве го поправив.